geodis venlo

Venlo

Opinie o geodis venlo

megii

Atmosfera w tej firmie stoi na bardzo dobrym poziomie @anonim, pieniądze są na czas, żadnych opóźnień.

Słowa kojarzące się z geodis venlo (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako dobry ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są wyrozumiali,kolezeńscy Od jakiej stawki można negocjować pensję? ok 9.50 Najbardziej podobało mi się w geodis venlo: mozliwosc rozwoju i atmosfera pracy Najbardziej nie podobało mi się w geodis venlo:???

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o geodis venlo - Venlo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie geodis venlo