HYDROSYSTEM

Radom

Opinie o HYDROSYSTEM

niefart13

Ponawiam pytanie. Ktoś ma pojęcie o pracy jako przedstawiciel w Hydrosysytem docelowo Roboclean?ktoś pracował i mógłby się wypowiedzieć? Dzięki

Weronika

Dziękujemy za Wasze opinie. A co możecie napisać o HYDROSYSTEM jako pracodawcy? Kto z Was był zatrudniony w powyższej firmie? Jak przedstawiają się ogólne warunki pracy w HYDROSYSTEM? Podzielcie się swoją opinią.

Ja

E tam bzdury gadasz @kubuś. Oczywiście, że jest umowa o pracę i nie trzeba na nią czekać jakiegoś okresu próbnego, którego swoją drogą także nie ma. Pozdrawiam.

raff

obsluga klienta bardzo nieprzyjemna ! w szczegolnosci wysoki pan w garniturze !!! cena uslugi mocno wygurowana w stosunku do jakosci! wszedzie rozlany olej i generalnie syf na warsztacie a pracownicy chodza ubrani jak smieciarze! sa lepsze firmy.

mała

prosiłam ich kiedyś o odstąpienie od umowy stwierdzili że mają to gdzieś płacić albo sąd.Tym bardziej, że wcześniej tak omamią człowieka że i tak się kupi to co mają do zaoferowania

Anna

Jedna wielka lipa, banda [usunięte przez moderatora] w formie starej akwizycji - uprzejmości sie kończą jak masz inne zdanie nie polecam,

Zostaw opinię o HYDROSYSTEM - Radom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HYDROSYSTEM