MEAC

Łódź

Opinie o MEAC

DARO

jak ktos ma dwie lewe rece do roboty to takie bzdury pisze. ja mam kontrakt od czterech lat i jakos nie narzekam-owszem na poczatku just ciezko ale jak czlowiek zacisnie zeby to dojdzie do wprawy i jest dobrze. warunki w bloko sa ok,odrzierz ochronna tey bardzo dobra i pieniadze calkiem ok. a co do jednego z wczesniejszych kom.-jak ktos sie nie szanuje a tym bardziej nie szanuje swojego zyciowego partnera to sie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] po katach ale nie wszyscy. ja kocham zone i dzieci i to dla naszej wspolnej przyszlosci tam pracuje i nie narzekam.

Zostaw opinię o MEAC - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MEAC