ProService Agent Transferowy Sp. z o.o.

Warszawa

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 157 ocen.

Opinie o ProService Agent Transferowy Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ProService Agent Transferowy Sp. z o.o.

frr

Nareszcie w DIT jest ktos, kto rozumie ten biznes i komu zalezy na normalnych godzinach pracy w operacjach. Nareszcie cos zaczyna sie zmieniac. Nareszcie mogę wrócić normalnie do domu i spędzic czas z rodziną. @@#$$$ tak trzymaj, nie daj się, dobry kierunek! Dziekuję!

Breta

Trzeba umieć ocenić czy samemu pozostaje się bez winy w trudnych sytuacjach!!!!!

Bartek
@Breta 19.10.2017 12:02
Trzeba umieć ocenić czy samemu pozostaje się bez winy w trudnych sytuacjach!!!!!

@Breto Wydaje mi się, że jesteś wyrwana z rzeczywistości albo pracujesz w HR tej firmy. Zamiast siedzieć na serwisach zajmijcie się organizacją w Proservice i skupcie się na poprawie sytuacji. Póki co odchodzą pracownicy z doświadczeniem, a nowi pracownicy zostają na max 3-4 msc i odchodzą, bo nie wytrzymują stresu.

anonymous
@Bartek 19.10.2017 21:11
@Breto Wydaje mi się, że jesteś wyrwana z rzeczywistości albo pracujesz w HR tej firmy. Zamiast siedzieć na serwisach zajmijc...

Pracownik

Patrycja

@Bartek wspominasz o stresie, jaki według Ciebie jest powodem odejść nowych pracowników, po niedługim czasie. Co jest jego źródłem? Co według Ciebie trzeba poprawić? Czytam właśnie wywiad z przedstawicielem firmy ( http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,16805,wywiad-lidia-borkowska )i według informacji tam zawartych ProService aktywnie dba o integracje pracowników oraz atmosferę w firmie. Wspomniane są również sekcje sportowe i zainteresowań. Wy również macie możliwość uczestnictwa?

Regina

@Anka Sadzę, że nie jesteś obiektywna pisząc tak o firmie.

Anna
@Regina 06.10.2017 17:58
@Anka Sadzę, że nie jesteś obiektywna pisząc tak o firmie.

A co to jest obiektywizm przy pisaniu o firmie?

Tymoteusz

Praca w ProService Agent Transferowy z całą pewnością nie jest dla słabeuszy. Trzeba być silnymi ambitnym!

Anka
@Tymoteusz 03.10.2017 15:43
Praca w ProService Agent Transferowy z całą pewnością nie jest dla słabeuszy. Trzeba być silnymi ambitnym!...

A może naiwnym, aby pracować za marne pieniądze i nie mieć życia w związku z nadgodzinami?

Anka
@Tymoteusz 03.10.2017 15:43
Praca w ProService Agent Transferowy z całą pewnością nie jest dla słabeuszy. Trzeba być silnymi ambitnym!...

A może naiwnym, aby pracować za marne pieniądze i nie mieć życia w związku z nadgodzinami?

Ania

Plus to dobra atmosfera i naprawdę świetni ludzie. Jeżeli chodzi o resztę, to nie polecam pracy w psacie. duży stres, niewykwalifikowani nowi pracownicy przejmują obsługę bazy i są zdani sami na siebie, duużo nadgodzin- szczególnie w WKRP i WRD. Oderwana od rzeczywistości kadra kierownicza, która nie może zrozumieć ogromnej rotacji pracowników. Marne zarobki - 3000 brutto. Nie polecam.

oka
@Ania 28.09.2017 22:38
Plus to dobra atmosfera i naprawdę świetni ludzie. Jeżeli chodzi o resztę, to nie polecam pracy w psacie. duży stres, niewykwal...

3000 to jeszcze ni tak zle, jak ja pracowałam raptem 2 lata temu to był to szczyt marzeń

Patrycja

@Jerzy dlaczego tak twierdzisz? Czy tak trudno jest dostać się do pracy w ProService? @Zoskazdecydowałaś się na aplikację? Jeśli tak, to powiedz coś więcej o procesie rekrutacyjnym do firmy. Udało Ci się dostać na rozmowę kwalifikacyjną? Informacje o tym czego można się podczas niej spodziewać będą ważne dla osób, które ten etap mają jeszcze przed sobą.

Zoska

a czy ktoś wie jakie są zarobki na stanowisku testera?

Jerzy
@Zoska 22.09.2017 14:34
a czy ktoś wie jakie są zarobki na stanowisku testera?

I tak Cię nie przyjmą.

barbara

nie polecam. brak szkoleń, duży stres, duże wymagania za słabe pieniądze. nowi pracownicy obslugują bazy bez konkretnego przeszkolenia.

Monika
@barbara 18.09.2017 20:56
nie polecam. brak szkoleń, duży stres, duże wymagania za słabe pieniądze. nowi pracownicy obslugują bazy bez konkretnego przesz...

Zdecydowane podzielam Twoją opinię, jest słuszna.

Patrycja

Na stronie internetowej firmy można znaleźć ofertę pracy na stanowisko Referent w Wydziale Rejestracji Danych. Wiecie, czy jest ona aktualna? Dodatkowe informacje o tym, jak wygląda praca w tym dziale będą bardzo pomocne dla osób aktualnie szukających pracy. Co powinny wiedzieć przed przesłaniem swojego CV?

Ona

Ciekawy PR ma ta firma. Dużo działa, aby wyglądała lepiej niż wygląda wewnątrz.(usunięte przez administratora)

Tadeusz

Firma jak firma, niczym ciekawym się nie wyróżnia. Wśród pracowników brak wiedzy, brak szkoleń a duże oczekiwania.

Odp

To chyba w biedrze lepiej zarobisz z premia niż w Proservice :)

Mona

Może to firma dla określonej grupy osób z branży?

Bretan
@Mona 10.09.2017 20:52
Może to firma dla określonej grupy osób z branży?

Masz na myśli jakiś "specjalnych" ludzi?

Ani

(usunięte przez administratora) . Rotacja jest bardzo duza. Lepiej uważać! Ostrzegalem jakby ktos sie zdecydował :)

Ani

Bardzo slaba firma pracowałem niestety w 2015 roku. Na pierwsze 3 miesiące 2100 brutto potem 2400 brutto z premiami kwartalnymi po 100 zl! Widzę ze teraz troche podnieśli, ale same te informacje dużo mówią o firmie!

devil

Nie aplikuj, albo popracuj 1 rok i ucieczka do jakiejś firmy co normlanie płaci i umożliwia rozwój,(usunięte przez administratora)

Laura

Bardzo podoba mi się charakter pracy jaką ma ProService . Współpraca z funduszami inwestycyjnymi, emerytalnymi . Co sądzicie żeby aplikować?

plum
@Laura 05.09.2017 09:15
Bardzo podoba mi się charakter pracy jaką ma ProService . Współpraca z funduszami inwestycyjnymi, emerytalnymi . Co sądzicie że...

nie aplikuj!!!!!

Hanna

Czytałam opinie o ProService na forum i mam wrażenie, że ogólnie dobrze się tu pracuje. Mam zamiar aplikować i dlatego dopytuję. Może mi ktoś podpowie jak przebiega rekrutacja?

Craken Mare
@Hanna 23.08.2017 22:20
Czytałam opinie o ProService na forum i mam wrażenie, że ogólnie dobrze się tu pracuje. Mam zamiar aplikować i dlatego dopytuję...

O szczegółowym poziomie wynagrodzenia z oczywistych względów się nie wypowiem. Mi osobiście biorąc pod uwagę całość pracuje się dość dobrze. Rekrutację miałem jednoetapową, była to rozmowa zarówno ogólna jak i merytoryczna odnośnie zagadnień związanych z branżą.

ciekawa

Jakie są obecnie zarobki w WRD ?

Baśka

Czy ProService Agent Transferowy ma jakieś nowe oferty pracy? Nie mogę nic namierzyć a ponieważ słyszałam sporo dobrego o firmie i szukam pracy to może warto?

bolo
@Baśka 20.08.2017 12:27
Czy ProService Agent Transferowy ma jakieś nowe oferty pracy? Nie mogę nic namierzyć a ponieważ słyszałam sporo dobrego o firm...

jak można pisać, ze nic nie można namierzyć jak ogłoszenia są non stop i to te same...

ten tego
@bolo 12.10.2017 09:40
jak można pisać, ze nic nie można namierzyć jak ogłoszenia są non stop i to te same...

Nie no chwila...opieka medyczna jest całkowicie darmowa. Pracownik nie ponosi żadnych kosztów (chyba że chce dodatkowo dopisać kogoś z rodziny, wtedy oczywiście jest to płatne).

Roberto

Wysokość wynagrodzenia zawsze będzie punktem spornym między firmą a pracownikami. To jest pole do negocjacji. W oparciu o dobrą pracę można walczyć o dobrą kasę.

Craken Mare
@Roberto 15.08.2017 21:43
Wysokość wynagrodzenia zawsze będzie punktem spornym między firmą a pracownikami. To jest pole do negocjacji. W oparciu o dobrą...

@Roberto - chodziło mi bardziej o stawkę początkową. Od razu nie żądam miliona monet, na to akurat zamierzam zapracować.

Serducho

Nowoczesna firma, niezła atmosfera i zarobki cóż więcej można oczekiwać. Naśmiewanie się z innych osób to zachowanie poniżej krytyki .

Patrycja

@Craken Mare rozumiem, że Tobie odpowiada praca w ProService. Ważne też, że można liczyć na pomoc innych i zrozumienie przełożonych. A jakie możliwości rozwoju daje praca w firmie? Czy można liczyć na dodatkowe kursy, czy szkolenia?

Craken Mare
@Patrycja 09.08.2017 09:55
@Craken Mare rozumiem, że Tobie odpowiada praca w ProService. Ważne też, że można liczyć na pomoc innych i zrozumienie przełożo...

@Patrycja - tak po kolei: - Odpowiada mi praca w ProService, jedynym mankamentem jest wysokość wynagrodzenia, mogło by być wyższe; - Mogę liczyć zarówno na swoją Przełożoną (posiada ogromne doświadczenie i wiedzę, potrafi pomóc w każdej sytuacji); - Koledzy i koleżanki z działu są w porządku. generalnie widać, że jesteśmy "całością"; - Słyszałem o planach jakiś kursów,ale do tej pory ich nie widziałem. W zasadzie nie wiem, czy szkolenie z nowych "TFI" można podciągnąć pod kurs; - Są rekrutacje wewnętrzne, znam osobiście osoby które "wspięły się po drabinie".

Brutus

Czy ProService ma aktualnie jakieś oferty pracy? Nic nie mogę namierzyć a chciałbym aplikować. Może ktoś dodać kilka informacji o atmosferze, pracownikach? Na jaka umowę można liczyć na starcie? Czy sama rozmowa jest jedno czy więcej etapowa? Dzięki z góry

Craken Mare
@Brutus 02.08.2017 12:34
Czy ProService ma aktualnie jakieś oferty pracy? Nic nie mogę namierzyć a chciałbym aplikować. Może ktoś dodać kilka informacji...

Z tego co wiem ciągle są jakieś nabory. Atmosfera, przynajmniej w moim dziale jest świetna, osoby pracujące są pomocne, dzielą się radą. Moja przełożona jest bardzo spoko - nie robi problemów, wychodzi zawsze naprzeciw pracownikowi, potrafi zawalczyć o pracownika i docenić. Co do umowy nie będę się wypowiadał, natomiast samą rozmowę miałem jednoetapową.

były
@Brutus 02.08.2017 12:34
Czy ProService ma aktualnie jakieś oferty pracy? Nic nie mogę namierzyć a chciałbym aplikować. Może ktoś dodać kilka informacji...

jeżeli nie masz wielkiego doświadczenia, to jak najbardziej aplikuj, jeżeli sie dostanie to popracuj z rok. Poźniej sam zdecydujesz czy chcesz tam dalej siedzieć...

Bretania

Odwieczny problem pracownika to zbyt niskie zarobki. Może trzeba popracować dłużej w firmie i ktoś doceni nas właśnie finansowo? Nikt nie rzuca się kasą!

Craken Mare
@Bretania 10.07.2017 09:48
Odwieczny problem pracownika to zbyt niskie zarobki. Może trzeba popracować dłużej w firmie i ktoś doceni nas właśnie finansowo...

Być może tak jest, ale zarobki początkowe jakie oferuje ta firma to trochę kpina wg. mnie.

Craken Mare

Plusy: -Atmosfera, - Miłe dodatki (owoce w czwartek, doładowania kart z okazji świąt), - Coś a'la 13, - Pakiet Luxmed (naprawdę wykokszony), - Lokalizacja, - Wyrozumiali przełożeni. Minusy: - Niska pensja, - Wysokość premii, - Rotacja w niektórych działach. Mam nadzieję, że pomogłem :)

Cezary

Rotacja jest wszędzie , taki czas że ludzie szukają pracy która im odpowiada. Ważne, że firma jest spoko.

Breta

Świetna firma i żeby nie wiem co jeszcze dołożyli to i tak znajdą się malkontenci, którym nic nie odpowiada. Jeśli ktoś ma ciekawsza pracę to nie ma na co czekać.

Paweł

Team Manager ds obsługi produktów emerytalnych w tej firmie to odpowiednik kierownika czy lidera zespołu? Wiecie jaki jest przedział płacowy?

Łucja

Zachęcają do pracy owocowymi czwartkami :) :) Rozmowa kwalifikacyjna nie jest merytoryczna, ostrzegają przed nadgodzinami, które pojawiają się często. Biuro usytuowane jest w miejscu gdzie trudno dojechać. Proponują zarobki niższe niż pracownik na kasie w supermarkecie.

Kris
@Łucja 01.06.2017 08:53
Zachęcają do pracy owocowymi czwartkami :) :) Rozmowa kwalifikacyjna nie jest merytoryczna, ostrzegają przed nadgodzinami, któr...

@Łucja a na jakie stanowisko kandydujesz? Ja byłem na rozmowie do Wydziału Kontroli Rozliczeń Pieniężnych dowiedziałem sie wszykieo. To ze mówią o nadgodzinach juz na rozmowie rekrutacyjnej uważam za fair podejście. Powiedzieli mi tez że w wakacje ten departament w którym mam pracować przenosi sie na Konstruktorską.

WRD

Masakra

Breta

ProService Agent Transferowy jest wyspecjalizowaną firmą, świadczącą usługi finansowe w zakresie produktów związanych z funduszami inwestycyjnymi a także produktów bankowych i ubezpieczeniowych. Może o tym porozmawiajmy?

Mierna
@Breta 30.05.2017 08:58
ProService Agent Transferowy jest wyspecjalizowaną firmą, świadczącą usługi finansowe w zakresie produktów związanych z fundusz...

Tutaj piszemy opinie o pracodawcy, warunkach zatrudnienia, typie pracy, ogólnym poziomie zarobków. Firma wypada tutaj dość słabo i nic nie zmienią tutaj wypowiedzi z HR. Dużo ludzi się zwalnia samych, dlatego szukają ciągle kogoś do pracy. To czym się ta firma zajmuje jest napisane na stronie PSATu i każdy na te informacje może spojrzeć. Mam nadzieję, że w końcu dostałaś swoją szansę w tej jedynej i niepowtarzalnej firmie.

:)

Interesujące, a jednocześnie zastanawiające: :) Breta 2017-01-16 13:23 Mam zacząć u nich pracę przy rejestracji danych( jestem przed rozmową). Czy dowiem się jak praktycznie wygląda praca, ile mogę oczekiwać na początku podstawy, czy sa do tego jakieś dodatki w postaci premii czy może jakieś inne socjalne typu karta multisport,? Breta 2017-03-28 18:55 ProService rozpoczął działalność w 1994 roku, a obecnie jest wiodącym agentem transferowym na polskim rynku. Świetna, nowoczesna firma w której pracę mogą mieć ludzie odpowiednio przygotowani, z zapałem do pracy Breta 2017-05-08 12:53 Słyszałam sporo dobrych opinii o ProService Agent Transferowy i jestem zaskoczona niektórymi wypowiedziami. Złożyłam swoje cv i teraz czekam na zaproszenie ale może ktoś mi podpowie jaka jest atmosfera w firmie? Czy są w firmie dodatki socjalne? Może coś jeszcze ważnego? Breta 2017-05-16 21:48 ProService Agent Transferowy ma w swojej załodze wesołych ludzi czyli atmosfera powinna b yc spoko. Jestem zdegustowana niektórymi opiniami, ich poziom znacznie odbiega od normalnego. Widocznie każda firma musi mieć swoich hejterów, ludzi nieudaczników.

niewolnik
@:) 18.05.2017 16:00
Interesujące, a jednocześnie zastanawiające: :) Breta 2017-01-16 13:23 Mam zacząć u nich pracę przy rejestracji danych(...

Jaki HR taka firma

Mozliwe
@:) 18.05.2017 16:00
Interesujące, a jednocześnie zastanawiające: :) Breta 2017-01-16 13:23 Mam zacząć u nich pracę przy rejestracji danych(...

Jaki HR taka firma :)

Breta

ProService Agent Transferowy ma w swojej załodze wesołych ludzi czyli atmosfera powinna b yc spoko. Jestem zdegustowana niektórymi opiniami, ich poziom znacznie odbiega od normalnego. Widocznie każda firma musi mieć swoich hejterów, ludzi nieudaczników.

NIEDOCENIONY
@Breta 16.05.2017 21:48
ProService Agent Transferowy ma w swojej załodze wesołych ludzi czyli atmosfera powinna b yc spoko. Jestem zdegustowana niektór...

PRZENIEŚ SIĘ DO WRD ALBO WKRP , ZOBACZYMY CZY BEDZIESZ PISAŁA TO SAMO CO TERAZ. POZATYM JA SIE BARDZO ZAWIODŁEM PRZY ODEJŚCIU, PRZEPRACOWAŁEM CAŁY KWARTAŁ WYPOWIEDZENIE TEZ ZŁOZYŁEM PO KWARTALE A ODEBRALI MI PREMIĘ Z ARGUMENTUJĄC TYM ZE ODCHODZĘ (BYĆ MOŻE WSZĘDZIE TAK JEST). OGÓLNIE NIE POLECAM.

Breta

Słyszałam sporo dobrych opinii o ProService Agent Transferowy i jestem zaskoczona niektórymi wypowiedziami. Złożyłam swoje cv i teraz czekam na zaproszenie ale może ktoś mi podpowie jaka jest atmosfera w firmie? Czy są w firmie dodatki socjalne? Może coś jeszcze ważnego?

Mała
@Breta 08.05.2017 12:53
Słyszałam sporo dobrych opinii o ProService Agent Transferowy i jestem zaskoczona niektórymi wypowiedziami. Złożyłam swoje cv i...

Ja pracuję tu ponad rok i polecam ProService. Owszem nadgodziny są, ale je odbierasz, a jak nie odbierzesz wszystkich to jest wypłata po zakończeniu roku (ja dostałam wypłatę i wiem, że inne osoby też). Jest tu dużo fajnych ludzi, zawsze możesz kogoś poprosić o pomoc, dużo się uczysz. A co do dodatków socjalnych, o które pytasz - rzeczywiście są owoce co czwartek, masz darmowy Luxmed, kartę Benefit za ok. 30 zł i ubezpieczenie w Pramerice też za ok. 30 zł, a na święta dostajesz pieniądze na karcie Edenred. Poza tym często są organizowane fajne akcje ostatnio była dietetyczka, pielęgniarka, masaż, dostaliśmy kolorowe butelki na wodę. Nie wiem czy to ważne dla ciebie, ale od razu masz umowe o pracę, a nie zlecenie.

vvv
@Mała 09.05.2017 07:50
Ja pracuję tu ponad rok i polecam ProService. Owszem nadgodziny są, ale je odbierasz, a jak nie odbierzesz wszystkich to jest w...

nie ma darmowego luxmedu(usunięte przez administratora)

Wyciag

Jak zatrudnia jeszcze z 7 osob to bedzie szansa wychodzic po 8 h

Iza

Czy mógłby ktoś dodać więcej informacji na temat stanowiska pracy dla referenta w wydziale kontroli rozliczeń pieniężnych?

lox
@Iza 05.04.2017 22:33
Czy mógłby ktoś dodać więcej informacji na temat stanowiska pracy dla referenta w wydziale kontroli rozliczeń pieniężnych?...

nie aplikuj tam, caly czas rotacja, ludzie odchodzą, kiepskie zarobki a roboty fulllll.....

Breta

ProService rozpoczął działalność w 1994 roku, a obecnie jest wiodącym agentem transferowym na polskim rynku. Świetna, nowoczesna firma w której pracę mogą mieć ludzie odpowiednio przygotowani, z zapałem do pracy

WKRP

Jak miło poczytać korespondencję Pań z HR między sobą. P.s w korporacjach służy do tego Outlook...

Patrycja

Wiedzieliście, że firma bierze udział w targach pracy? Gdzie można spotkać ProService Agent Transferowy Sp. z o.o. dowiecie się w zakładce "Wywiad". :)

Bucik

Mam pytanko czy ta fajna firma potrzebuje może do pracy osobę w wydziale rejestracji danych? Na jakie zarobki można by tam liczyć? A może są jakieś dodatki?

matt

Ile na start dostaje teraz referent w Wydziale Rejestracji Danych?

Nick

Po jakim czasie można liczyć na podwyżkę? Po okresie przepracowania umowy na czas próbny? Chodzi o stanowisko referenta z działu operacyjnego Dzięki

jack
@Nick 04.02.2017 13:34
Po jakim czasie można liczyć na podwyżkę? Po okresie przepracowania umowy na czas próbny? Chodzi o stanowisko referenta z dzia...

zapomnij o podwyżce po 3 miesięcznym okresie próbnym, jak dobrze pójdzie to dostaniesz 100- 200 brutto po około 6 miesiącach

Były pracownik

Pracowałam u nich kilka lat i musiałam odejść. Bardzo miło wspominam tamten czas i chetnie bym wróciła!!

dox

Wydaje się, że nie, aczkolwiek mam jeszcze nadzieję.

Ala

Piszecie ze 2700 brutto referent dostaje a po jakim czasie można liczyć na podwyżkę? Czy w sytuacje gdybym chciała odejść proponują podwyżkę żeby utrzymać pracownika?

Ona

hej! no właśnie, ktoś się orientuje referent w dziale rejestracji danych ile otrzyma na początek?

Klark

a referent dział rejestracji danych

Agrafka

Wysłałam swoje cv ile na początek teraz dostaje referent w Wydziale Kontroli Rozliczeń Pieniężnych? ktoś wcześniej pisał ale to było ponad pół roku temu, to jaka stawka na początek netto? z góry dziękuję za odpowiedź!

ODP
@Agrafka 27.01.2017 11:17
Wysłałam swoje cv ile na początek teraz dostaje referent w Wydziale Kontroli Rozliczeń Pieniężnych? ktoś wcześniej pisał ale to...

2700 brutto czyli ok 2000 netto

Zostaw opinię o ProService Agent Transferowy Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ProService Agent Transferowy Sp. z o.o.