Diamett Flooring

Diamett Flooring
4 19

Opinie o Diamett Flooring

Helena

Czy ktoś posiada informacje odnośnie nowych rekrutacji do Diamett Flooring? Na jakie stanowiska firma odczuwa największe zapotrzebowanie? Jak przebiega rekrutacja? Jaka atmosfera panuje w trakcie rozmowy o pracę? Jaki typ umowy jest oferowany kandydatowi?

Praca ok. Nie należy do najlżejszych, ale praca jak praca. Przerwa jedna na 8 godzin, ale trwa 30 minut. Każdy z pracowników oceniany jest indywidualnie, jak ktoś się stara to zarabia więcej. Tyle. Z szefem czy szefową zawsze można się dogadać np. w sprawie urlopu. Nie powiedziałbym, że jest tak tragicznie jak opisał to ktoś wcześniej. Normalna praca.

Szef
@Murzynka 24.05.2018 23:01

urlopy dla pracowników na okres 10 dni roboczych przydzielane były w styczniu na okres od maja do września.

Helena

@Bolszewikówna, mobbing to bardzo poważny względem pracodawcy zarzut. Zazwyczaj ma na celu poniżenie, ośmieszenie, zaniżenie samooceny lub wyeliminowanie albo odizolowanie pracownika od współpracowników. Czy taka sytuacja miała rzeczywiście miejsce w Diamett Flooring? Pamiętajmy, że wypowiadamy się na forum publicznym i każda zamieszczona informacja powinna być prawdziwa.

Bolszewikówna

jestem pracownicą firmy diamet w pracy szerzy się mobbing szef wyzywa pracownice od kure....od bolszewików od murzynów praca w systemie 3 zmianowym zmuszanie ludzi do pracy po godzinach ps PROSIŁA BYM SZEFOSTWO ŻEBY SOBIE NIE WYSTAWIAŁA POCHLEBNYCH KOMENTARZY I NIE ZMUSZAŁA LUDZI DO PRACY PO GODZINACH I DO PRACY W SOBOTĘ WYPŁATA NA 2 RATY szef nie ma szacunku do nikogo ciągłe wyzwiska krzyki żyć się odechciewa

Najgorsza firma.Praca bez umowy i problem z wyplaceniem pieniędzy.Nie miła atmosfera szef wulgarnie odzywa się do pracowników.Jedna przerwa przez 8 godzin.Nie polecam pracy w tej firmie !!!!!

Ktoś
@Elemelek 13.11.2017 21:33

Firma?? O ile to można nazwać firmą to ok. Jest to jakiś (usunięte przez administratora). Pracownicy są traktowani w sposób nie do opisania w kilku słowach. "Szef" brak jakichkolwiek zahamowań w odnoszeniu się do współpracowników. Dla niego to są " Bolszewicy, murzyni, alkoholicy". Jeżeli coś idzie nie po jego myśli znęca się psychicznie. Nigdy nie polecę tej firmy nawet najgorszemu wrogowi. Wypłaty nie są na czas. Wypłacane w ratach z wielkim bólem. Oj dużo by pisać. Szefowa młoda dziewczyna całkowicie poddana swojemu tatusiowi. Dodam jeszcze o warunkach w jakich muszą przebywać pracownicy z Ukrainy. Pokoje w których śpią umieszczone są na hali produkcyjnej.

Tołdi

Nie wiem jak było wcześniej, w tej chwili firma rozwija się i zatrudnia nowych pracowników. Praca jest ok i nie należy do najcięższych. Jak to praca na produkcji :)

Czy ktoś może opisać, jak teraz przedstawia się przedsiębiorstwo na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Tarkowo Dolne.

Zostaw opinię o Diamett Flooring - Tarkowo Dolne

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Diamett Flooring