Diamett Flooring

Tarkowo Dolne

Opinie o Diamett Flooring

Najgorsza firma.Praca bez umowy i problem z wyplaceniem pieniędzy.Nie miła atmosfera szef wulgarnie odzywa się do pracowników.Jedna przerwa przez 8 godzin.Nie polecam pracy w tej firmie !!!!!

Elemelek
@Pracownik 28.11.2013 22:44

Szef jeżeli można nazwać go szefem ma umowę na 1/4 więc prawidłowo jest pracownikiem żenada. Młoda szefowa nie znająca życia i problemów pracowników jak ma dobry humor można z nią normalnie porozmawiać ale jeżeli jest zła wyżywa się na pracownikach. Kobiety w tej firmie mają najgorzej nadzwigaja się gorzej niż mężczyźni.Mezczyzni stoją a P szef ich jeszcze poklepuje ale kobiety za przeproszeniem jak woły robocze P.szefowa jako kobieta powinna rozumieć kobiety ale co tu dużo mówić nie daleko pada jabłko od jabłoni.... Pensja ehh ta pensja nie dość że na raty to wielkie wyróżnianie jeżeli chodzi o pensje Ukraińcy i kobiety 9 zł na godzinę a praca wcale ale to wcale do lekkich nie należy!!! Rozmaite sztuczki pracodawców do dążenia skłócenia między sobą ludzi.. Pensja wypłacana na raty a jak są zwroty to szef mówi tam w deskach leżą wasze wypłaty. Brak szatni iż wszędzie Ukraińcy.Przedewszystkim brak szacunku do pracowników,traktuje się tam ludzi jak śmieci równie przez szefową jak i przez "szefa" nie polecam tej pracy tacy ludzie są dalecy bardzo dalecy aby nazwać ich dobrymi pracodawcami.

Zostaw opinię o Diamett Flooring - Tarkowo Dolne

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Diamett Flooring