Diamett Flooring

Tarkowo Dolne

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 7 ocen.

Opinie o Diamett Flooring

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Diamett Flooring

Administrator

Czy ktoś może opisać, jak teraz przedstawia się przedsiębiorstwo na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Tarkowo Dolne.

Pracownik

Praca ok. Nie należy do najlżejszych, ale praca jak praca. Przerwa jedna na 8 godzin, ale trwa 30 minut. Każdy z pracowników oceniany jest indywidualnie, jak ktoś się stara to zarabia więcej. Tyle. Z szefem czy szefową zawsze można się dogadać np. w sprawie urlopu. Nie powiedziałbym, że jest tak tragicznie jak opisał to ktoś wcześniej. Normalna praca.

Pracownik

Najgorsza firma.Praca bez umowy i problem z wyplaceniem pieniędzy.Nie miła atmosfera szef wulgarnie odzywa się do pracowników.Jedna przerwa przez 8 godzin.Nie polecam pracy w tej firmie !!!!!

Elemelek
@Pracownik 28.11.2013 22:44

Szef jeżeli można nazwać go szefem ma umowę na 1/4 więc prawidłowo jest pracownikiem żenada. Młoda szefowa nie znająca życia i problemów pracowników jak ma dobry humor można z nią normalnie porozmawiać ale jeżeli jest zła wyżywa się na pracownikach. Kobiety w tej firmie mają najgorzej nadzwigaja się gorzej niż mężczyźni.Mezczyzni stoją a P szef ich jeszcze poklepuje ale kobiety za przeproszeniem jak woły robocze P.szefowa jako kobieta powinna rozumieć kobiety ale co tu dużo mówić nie daleko pada jabłko od jabłoni.... Pensja ehh ta pensja nie dość że na raty to wielkie wyróżnianie jeżeli chodzi o pensje Ukraińcy i kobiety 9 zł na godzinę a praca wcale ale to wcale do lekkich nie należy!!! Rozmaite sztuczki pracodawców do dążenia skłócenia między sobą ludzi.. Pensja wypłacana na raty a jak są zwroty to szef mówi tam w deskach leżą wasze wypłaty. Brak szatni iż wszędzie Ukraińcy.Przedewszystkim brak szacunku do pracowników,traktuje się tam ludzi jak śmieci równie przez szefową jak i przez "szefa" nie polecam tej pracy tacy ludzie są dalecy bardzo dalecy aby nazwać ich dobrymi pracodawcami.

Zostaw opinię o Diamett Flooring - Tarkowo Dolne

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Diamett Flooring