PPHU LIMBA Zdzisław Dziechciarz

Poręba

Opinie o PPHU LIMBA Zdzisław Dziechciarz

Krotkie spodnie Mirka

Witam ! Ta firma to totalne dno.. Gdyby nie ludzie którzy pracują tam z przyzwyczajenia i dają się traktować jak ( usunięte przez administratora )] poszedlby na straty.. Mowa tutaj o 28 letniej tradycji o której to kierownictwo ciągle wspomina.. A zakład wygląda jakby się zatrzymał w czasie te 28 lat temu. Nic inwestowania wszystko totalne cięcie kosztów w dodatku najgorsze ze najbardziej tnie się koszty zatrudnienia pracownika..

fuck of Mirek

Ta firma to porazka, jak i jej wlasciciele.. Zal patrzec na kierownika w spodniach do kostek haha, parodia, poza tym traktuje ludzi jak szmaty. Wysluguje sie nimi do sprzatania w domu przed swietami, mycia jego prywatnych samochodow, koszenia trawy itp.. Nadgodzin kutasy nie wyplacaja, tna w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na kase. Nie polecam tej firmy

zawiedziony

Nie mają żadnego pomysłu na rozwój firmy, jedyny to gnębienie pracowników.....

Zostaw opinię o PPHU LIMBA Zdzisław Dziechciarz - Poręba

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPHU LIMBA Zdzisław Dziechciarz