VOCANDUS

Łódź

Opinie o VOCANDUS

awa
użytkownik zarejestrowany

czy oni naprawdę mają Członkostwo European Council of International Schools?

Skoro oni nie upadli to moim marzeniem zawsze było aby zatrudnić się w Vocandus. Czy ktoś może mi powiedzieć jakie muszę spełniać wymagania aby dostać tam pracę? Chociaż na pół etatu bo to zawsze dużo lepiej wygląda CV. Z góry dziękuję za pomoc

Karmelow
użytkownik zarejestrowany

Mało profesjonalne jest to, że na ich temat nie ma żadnej strony internetowej, nawet nie wiadomo skąd można uzyskać informacje o ofercie szkoleniowej czy ewentualnej współpracy.(usunięte przez administratora)

edek
@Karmelow 16.10.2014, 02:29

Szkoła upadła. Została jeszcze anagra, ale też słabo ciągnie już...

Moim zdaniem wybór dobrego liceum jest bardzo ważny, przede wszystkim pod kątem poziomu nauki. Przebieg matur i ich wyniki czyli poziom na jakim uczniowie je zdali jest bardzo istotny. Tego wszystkiego można samemu się dowiedzieć.

Kamil W

nie sadze żeby te opinie były do końca prawdziwe moje dziecko jest w 1 klasie gimnazjum i ja i moje dziecko jesteśmy bardzo zadowoleni wiem że w tym roku dużo się zmieniło jak zapisywałem dziecko była np inna wicedyrektorka nauczyciele sa moim zdaniem kompetentni , administracja tez to że w szkole jest czysto to chyba akurat duży plus w poprzednim roku mój syn chodził do prywatnej podstawówki w łodzi - poleconej przez kogoś i byliśmy bardzo niezadowoleni moim zdaniem niech każdy sam sprawdzi jak na razie szkoła jest ok a nawet bardzo koledzy mojego syna mówią że zmieniło się bardzo dużo na lepsze

miley

Wiam! jestem zainteresowana liceum. czy ktos moze mi opowiedziec jak wyglada nauka w owym liceum? z gory dziekuje! pozdrawiam, Milena.

?

"Chcemy zaoferować Państwu szkołę na najwyższym łódzkim poziomie zlokalizowaną w spokojnej pełnej zieleni części Żabieńca. Zapewniamy wysoki poziom nauczania dzięki pracy w klasach 10 osobowych. VOCANDUS to szkoła, która dba o wszechstronną gruntowną edukację uczniów co jest podstawą rozwijania indywidualnych uzdolnień i zainteresowań. Szkoła "VOCANDUS" zapewnia: Wpisowe: 590 zł Czesne: 590 zł (12 miesięcy)" oto informacja o szkole na stronie vocandusa: po pierwsze, wypadałoby najpierw samemu nauczyć się pisać, zanim będzie się miało aspiracje do tworzenia "szkoły na najwyższym łódzkim poziomie" - czy w tej firmie naprawdę nikt nie umie poprawnie pisać?! po drugie, z tej informacji wynika, że vocandus zapewnia wpisowe i czesne, więc to darmowa szkoła? No ale mniejsza o tę pomyłkę, faktem pozostaje płacenie za 13 miesięcy w ciągu jednego roku szkolnego, podczas gdy nauczyciele muszą się upominać o wypłacanie im pensji za przepracowane godziny. Owszem, na wyższych uczelniach prywatnych też się płaci za 12 miesięcy plus wpisowe, ale tam ma się możliwość konsultacji merytorycznej z wykładowcami podczas wakacji. W tej szkole wszystko zamyka się na klucz wraz z zakończeniem roku szkolnego. No może to przesada, są jeszcze otwarci na przyjmowanie kasy z kolejnych wpisowych.

rodzic

Moje dziecko jest w "Vocandusie" od początku istnienia tej szkoły. Jestem zadowolony, bo jak patrze na rozwój mojego dziecka i to, co wiem z każdym dniem - to jestem z tego dumny. Dziecko jest szczęśliwe, nauczyciele sa ok. Fakt, że wymagania stawiane nauczycielom i dzieciom sa bardzo wysokie, ale pzrecież o to chodzi. Ma to być nauka na najwyższym poziomie, a nie każdy nauczyciel potrafi dobrze uczyć. Bycie nauczycielem to prawdziwe wyzwanie w dzisiejszych czasach. ten, kto jest codziennie do zajęć przygotowany i jest kreatywny - przekazuje to uczniom, a to pozwala im zdobywać coraz większą wiedzę. Źle o szkole może pisać tylko ten, kto musiał z niej odejść bo np. nie potrafił uczyć. Ja jako rodzic wchodząc do szkoly czuje rodzinną atmosfere - usmiechy dyrekcji, nauczycieli no i ten uśmiech czarujący uczniów, którzy nie chcą wychodzic ze szkoły. Vocandus to miejsce tylko dla najlepszych!!!!!!!!

nauczyciel

zdecydowalam się napisac, ponieważ jestem nauczycielką MATEMATYKI z 20 letnim doswiadczeniem-egzaminator panstwowy zatrudnioną przez Dyrektora szkoły.Uważam,że to co przeczytałam pisze rozgoryczona nauczycielka która nie może pogodzic sie z faktem, że już nie może uczyc w VOCANDUSIE ? A czasy sa ciezkie? Z doswiadczenia wiem, że za poziomem stoją NAUCZYCIELE !!!!!!!! Programy są autorskie! Podnosi to poziom kształcenia.A jest wysoki. Nie jestem anonimowa tak jak Pani.I bardzo mi Pani zal, może mogę Pani pomóc? SZKOLA VOCANDUS JEST DLA MNIE POLEM DO DZIAŁANIA DYDAKTYCZNEGO-PONIEWAZ ZAJMUJE SIE NAUCZANIEM I ZA TO MI PLACA I TO GODZIWIE! weszłam na te portal po rozmowie z byla nauczycielka matematyki? Sama zapiszę dziecko do LO vocandus.

mini

polecam szkole jest miejscem rozwoju i nowych DOBRYCH doswiadczen

ar.

Jestem nauczycielem od 2 lat w VOcandusie wicedyrektorka jest bardzo dobrym pedagogiem mam nieco zastrzezen do Dyrektorki jest jak Tymoszenko wymagajaca i apodyktyczna! ale dzieci Ją kochają nauczyciele moze mniej? szkola jest OK!!!!!!!!! AR.

marta

Pisac zle o VOCANDUSIE to tylko moze ktos kto nie uczy????? TO SZKOLA naprawde spelniajaca marzenia dzieci i nauczycieli mala-rodzinna-dobrze wyposazona ja ucze od poczatku istnienia i nie moge doczekac sie kazdego dnia spoykania w VOcandusie!! marta

LOK

WIEM ZE JEST SIE TRUDNO DOSTAC ALE TO SZKOLA DLA ELIT

KOT

VOCANDUS TO NAJLEPSZA SZKOLA BEZPIECZNA IEZYKI NA NAJWYZSZYM POZIOMIE TYLKO JEST JEDEN PROBLEM TRUDNO SIE DOSTAC 10 KANDYDATOW NA 1 MIEJSCE?????

Zostaw opinię o VOCANDUS - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie VOCANDUS