TER Enterprises

Gdańsk

Opinie o TER Enterprises

Julita
użytkownik zarejestrowany

@Człowiek praktyczny czy mógłbyś rozwinąć swoją myśl? Piszesz o atmosferze w pracy. Co przeszkadzało Ci najbardziej? Jakie Twoim zdaniem są mocne strony tego pracodawcy?

Człowiek praktyczny

Rekrutacja polega na bardzo ogólnej rozmowie, najbardziej rozbawił mnie fakt wyjaśnienia pojęć, które wyjaśnione zostały prawidłowo, aczkolwiek dyrektorowi chodziło o użycie jednego słowa je rozróżniajacego przez co nie uznał odpowiedzi(słowo wymyślone przez niego w głowie ewidentnie) bo w wyjaśnieniu pojęć cała fachowa literatura go nie używa!!!!!!!! Wypowiadał się dosyć sceptycznie o pracownikach, a sam ich przyjmował i zdziwienie, iż studenci są w przewadze dobrymi teoretykami, nie zaś praktykami nie powinno go dziwić. Takie w każdym razie zachowanie iście nieprofesjonalne w tym zakresie z jego strony się pojawiło. Dodatkowo ewidentnie czuć było wyczuwalną presje w stronę własnego zysku, przy jak mniemam oferowanej pensji minimalnej , oczywiście z prowizja tj zapewne procentem od procenta, której w takiego typu sprawach, jeżeli wchodzą w grę większe pieniądze się nie zdobywa( zaznaczmy, że do momentu jej uzyskania już może danej osoby w pracy nie być:) ). Nie maja tam nosa do ludzi. Człowiek chciał spróbować nawet mając potencjalnych dla nich klientów na plecach (ale to oczywiście zostało zachowane w tajemnicy bo pierwszy etap rekrutacji to za malo by wyciagac karty przetargowe), wygrał 200 tys w swojej sprawie .... Krytykował teoretyków, odrzucił praktyków :) / Innym życze powodzenia o ile chcą pracowac w takim klimacie- z plotek wiem tylko, że panuję tam duża rekrutacja, często się zresztą ogłaszają co jest ogólnie samo przez się rozumianą wadą.

Człowiek praktyczny
@Człowiek praktyczny 26.06.2017, 12:28

Torytyk nie potrafi teorii zastosować i wcielić jej w życie , praktyk natomiast umie szybko szukać , zastosować wiedzę . Bez jakiejkolwiek wiedzy przecież nie ma szansy na skuteczne poprowadzenie sprawy . Zadowolony czytaj ze zrozumieniem .

@Człowiek praktyczny 27.06.2017, 17:34

Jednak miałem rację.

limona
użytkownik zarejestrowany

czy opłaca się u was kochani zatrudniać na stanowisko Specjalista ds. Likwidacji Szkód Osobowych? o pieniądze nie pytam, są okej, ale chodzi mo to czy byłaby możliwa jakaś realna ścieżka kariery i rozwoju

Kinga

Jak długo trwa u nich proces rekrutacji, od pierwszej rozmowy do decyzji?

Zadowolony

To zapłać za studia np. prawo medyczne lub ubezpieczeniowe - wtedy przyjmą Cię z otwartymi rękami oraz wyższą pensją bazową. Serio.

zabrnąć

Co to znaczy brnąć?

interere
użytkownik zarejestrowany

Praca w TER Enterprises poza wynagrodzeniem przynosi satysfakcję z niesienia profesjonalnej i skutecznej pomocy osobom poszkodowanym w wypadkach. Między innymi takie informacje można znaleźć na ich stronie. Są też obecnie ogłoszenia o pracę na stanowiska m. in. specjalista do spraw marketingu i specjalista do spraw dystrybucji prasy. Co myślicie o pracy w tej firmie na tych stanowiskach ?

Poszukujący

Czy osoba bez doświadczenia w likwidacji szkód osobowych ma jakieś szanse na pracę?

Dariusz
użytkownik zarejestrowany

No i co z tą rekrutacją, jakiś nowy personel się pojawił w TER enterprises wraz z tą nowa siedzibą??

johnny
użytkownik zarejestrowany

Ciekawa wiadomość, fajnie, że się rozwijają i stać ich na lepsze miejsca, ale czy tak samo dobrze dbają o rozwój pracowników?

Witam. Zarobki kiepskie, atmosfera jeszcze gorsza. Pracowałem tam. Ludzie odchodzą bardzo szybko.( usunięte przez administratora )...nie pakujcie się tam!!! Zero samodzielności, nadmierna kontrola- tak się nie da pracować.

zarobki od 1.500,00 do 7.000,00 zł na rękę. Ale musisz być dobry, w tym co robisz...

TER Enterprises, Tomasz Rosa

Witam, proszę o kontakt telefoniczny, (usunięte przez administratora), udzielę wszelkich niezbędnych informacji. Proszę ustalić, na którym stanowisku Pani/Panu zależy. z poważaniem (usunięte przez administratora)

Ciekawy

do: były pracownik - 2012-04-25 14:27:49 : Masz pracę, piszesz w czasie pracy? Tylko bądź szczera.

były pracownik

zdecydowanie popieram

szczera

A kto mówi, że źle? To ty APU ?

szczera

i... bardzo dobrze!

Anonim

Pilnie poszukiwana specj. ds. marketingu! Nareszcie zrobił się wakat! Nie ma już naszej "gwiazdy". Czekaliśmy 5 miesięcy. Dawajcie CV, warto spróbować!

dzieki za rade :) pozdrawiam

Hej, moglabys dac znac jak poszlo ma rozmowie i jakie wrazenie na Tobie zrobila firma? Sama zastanawiam sie nad zlozeniem dokumentow tam ale z tego co obserwuje ta firme, to oni stale poszukuja pracownikow, zastanawia mnie wiec czy jest tam az taka rotacja i dlaczego??? czy ktos z pracownikow bylych lub obecnych moglby mi cos o tym powiedziec? dzieki

no ale przeciez jutro dopiero sa rozmowy kwalifikacyjne???mam zaproszenie na jutro na rozmowe

a możecie powiedzieć jak wygląda praca sekretarki w waszej firmie???bo widze ,że jest oferta pracy?????

Zadowolony

Cieszę się, że w firmie pracują osoby ambitne i uczciwe. Ja się wyzwań nie boję i stres nie jest mi obcy. Bardzo szanuję właścicieli firmy za etykę w działaniu i dbałość o szczegóły. Praca jest bardzo odpowiedzialna. Fajnie jest móc skutecznie pomagać poszkodowanym i wygrywać z ubezpieczycielami! Dopóki nie zaczęłam pracować w TER, nie wiedziałam, jakie cuda wymyślają, że nie wypłacać odszkodowań. Nie raz mamy niezły ubaw, bo piszą takie bzdury... Konkluzja: ciekawa praca i zarobić można też!

Zostaw opinię o TER Enterprises - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TER Enterprises