TTO Praca/ KONI BV., Oud-Bajlander/Hollandia

Venray

Opinie o TTO Praca/ KONI BV., Oud-Bajlander/Hollandia

anonimowo

swego czasu, osrodek otto to byl hoogvliet, praca super, ludzie tez, do dzis z holendrami utrzymuje kontakt. okolica taka sobie, mieszkania zalezy jak sie komu trafi, pary z reguly mialy lepiej. co do kasy, to nie mozna bylo narzekac. rozne sa opinie o otto, ale co do koni b.v. nie mam watpliwosci, ze gdyby mozna bylo wrocic na moj dzial, na moja linie, do mojego kierownika [usunięte przez moderatora]to zrobie to z ochotą

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o TTO Praca/ KONI BV., Oud-Bajlander/Hollandia - Venray

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TTO Praca/ KONI BV., Oud-Bajlander/Hollandia