De Witt Grafische Projecte

Eindhoven

Opinie o De Witt Grafische Projecte

Beata

Słowa kojarzące się z De Witt Grafische Projecte (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Bardzo miøa, lekka praca Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .niska Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... .bardzo mili i pomocni Od jakiej stawki można negocjować pensję? 7,8 netto Najbardziej podobało mi się w De Witt Grafische Projecte:zdobywanie doßwiadczenia w nowej dziedzinie Najbardziej nie podobało mi się w De Witt Grafische Projecte:-

Zostaw opinię o De Witt Grafische Projecte - Eindhoven

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie De Witt Grafische Projecte