UNiversytet

--------

Opinie o UNiversytet

Piter Pan

Ja słyszałem same pozytywne opinie na temat UNiversytetu, ciekaw jestem jakie jest tam szkolenie, ale znam parę ludzi, przez przypadek w sumie, ale wywodzących się od nich, którzy znaleźli później naprawdę spoko posadki, także chyba się to opłaca w jakiś sposób :) dajcie znać, co wy myślicie, pozdrawiam

Cześć, znacie najnowsze informacje na temat pracy w firmie UNiversytet? Zmieniła się kadra zarządzająca, powstały nowe działy? Napiszcie nam o tym!

Zostaw opinię o UNiversytet - --------

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie UNiversytet