Gran

Bydgoszcz

Opinie o Gran

Słowa kojarzące się z tą firmą to (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ..zerową. . Atmosfera i ludzie tam pracujący są przepracowani i zmęczeni . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej w tej firmie podobało mi się: .nic mi się nie podobało.. .; Najbardziej w tej firmie nie podobało mi się w: .wykorzystywanie pracowników, praca ponad siły,nieadekwatna do wynagrodzenia (często "na czarno". .

Zostaw opinię o Gran - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gran