agnieszka szymczak-wizaż i stylizacja

Gdynia

Opinie o agnieszka szymczak-wizaż i stylizacja

vbnjmj

hej! poszukuję pracy, a tu widze ze dawno nikt sie nie wypowiadał. Czy mam rozumieć, że to dlatego, że jest tam stabilnie? czy o co chodzi?? z góry dzieki

sandra

no coż, żeby nie robić przykrości to powiem w ten sposób- jezeli nie chcesz sie nabawic uczulenia po starych kosmetykach to szukaj innej wizazystki.

Stanowczo nie polecam, osoba nie powarzna, nie dotrzymuje terminow. Szkoda wyrzucac pieniadze.

(usunięte przez administratora) zero profesjonalizmu, osoba odporna na wiedze i nowe nurty. odradzam

Zostaw opinię o agnieszka szymczak-wizaż i stylizacja - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie agnieszka szymczak-wizaż i stylizacja