Wałbrzych

Opinie o ZUR–M„Koksomet” Sp.z o.o (od 18.12.2009 Zakład Usług Energetycznych "epeKoks" sp. z o.o.

Witam wszystkich! Ktoś z Was zna charakter pracy? Zależy nam na poznaniu prawdy o warunkach zatrudnienia, atmosferze w firmie.

Zostaw opinię o ZUR–M„Koksomet” Sp.z o.o (od 18.12.2009 Zakład Usług Energetycznych "epeKoks" sp. z o.o. - Wałbrzych

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZUR–M„Koksomet” Sp.z o.o (od 18.12.2009 Zakład Usług Energetycznych "epeKoks" sp. z o.o.