Wałbrzych

Opinie o Zakład Usług Remontowo – Montażowych „Koksomet” Sp.z o.o (od 18.12.2009 Zakład Usług Ener

iki

czy ktoś pracuje tam jakie warunki i jakie zqarobki

Zostaw opinię o Zakład Usług Remontowo – Montażowych „Koksomet” Sp.z o.o (od 18.12.2009 Zakład Usług Ener - Wałbrzych

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Usług Remontowo – Montażowych „Koksomet” Sp.z o.o (od 18.12.2009 Zakład Usług Ener