MK Complex

Kołobrzeg

Opinie o MK Complex

thx
użytkownik zarejestrowany

czytam wasze opinie i chyba mylne macie informacje :)

wakacje 2009

no i firma jej padła HAHAHAHAHA. Cieszę się, że dołożyłem do tego swoją cegiełkę. Nie ma litości dla fałszywych "pracodawców. A pamiętam jak mówiła, że "już raz upadła mi firma, drugi raz tego nie przeżyję". A więc [usunięte przez moderatora]...dotrzymaj słowa chociaż raz! HAHAHA

umowa o dzieło

[usunięte przez moderatora] ODDAWAJ NASZE PIENIĄDZE TY KOMBINATORKO! JESZCZE DOCZEKAMY CZASÓW JAK DOSTANIESZ WYROK W SĄDZIE I WTEDY DO WIĘZIENIA BO SIE CI NALEŻY

ANDRZEJ

A JEST NA CO POPATRZEĆ JAK MIŁO SIE PRACUJE Z SUPER FIRMA ,POWODZENIA ,UCZCIWA PRACODAWCZYNI POLECAM.

Ktoś

się Andrzejku nie zdziw bo sie jeszcze na niej nie raz "przejedziesz"

ANDRZEJ

Mam codzienny kontakt z tą firmą super atmosfera ,płacą na czas ,szefowa anioł polecam ,życzę powodzenia .

Wiola

Unikajcie tej szefowej i osób tam pracujących!!!

SZEFOWA MA BARDZO DOBRE PODEJCIE DO PRACOWNIKÓW W TEJ FIRME PRACOWAC TO PRZYJEMNOŚĆ A JEJ SZYBKI ROZWÓJ NA SKANDYNAWII IDZIE JAK BURZA ,JEST KOBIETĄ BARDZO PRZEDSIEBIORCZA ODPOWIEDZIALNĄ NA TYM STANOWISKUW ŻYCZE PANI DYREKTOR SMAYCH DOBRYCH I UDANYCH TRANZAKCJI W POLSCE I W KRAJACH UE ,POZDRAWIAM CAŁY ZESPÓŁ.

Zostaw opinię o MK Complex - Kołobrzeg

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MK Complex