PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE DOOR-POL SP.ZO.O.

Toruń

Opinie o PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE DOOR-POL SP.ZO.O.

agnieszka_1988

Jeżeli ktoś z was czekał na nowe nabory w firmie PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE DOOR-POL SP.ZO.O. to polecam nowe ogłoszenie które wrzucili. Jest praca do wzięcia. W imieniu swoim i innych szukających pracy, obecnych pracowników prosimy o skomentowanie i poradę. Ztałem zaproszony na rozmwę kwalifikacyjną - spotkałem się z właścicielem (prezesem) i jego dyrektorem zarządzaj...

Zostaw opinię o PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE DOOR-POL SP.ZO.O. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE DOOR-POL SP.ZO.O.