Przedsiębiortwo Budowlane

Bolszewo

Opinie o Przedsiębiortwo Budowlane

albert

Witam, wszedłem na ten wątek bo chce skorzystać z usług firmy ale nie spodziewałem się, że będą tutaj aż tak stare komentarze sprzed 2 lat ;/ dużo mogło się przecież zmienić przez ten czas..jeśli ktoś ma informacje czy teraz warto ich zatrudniać podzielcie się!

Trady

ja jako klient polecam, można na nich liczyć, bo nie odwalają roboty byle jak

bandzior

nigdy nie zawiodlem sie na tej firmie polecam

~murarz

Witam,szanownego pana właściciela! Co do opini w.w. o pana firmie i pracy to się zgadzam z nią całkowicie.Ja również u pana pracowałem i było tak jak ten były pracownik wyżej się wypowiada!!! ŻYCZĘ PANU powodzenia w prowadzeniu pańskiej działalności :( zwolniony

Tragedia przez bardzo duże"T" nie firma.Pracowałem ciężko i uczciwie w tej firmie.To firma nie licząca się z pracownikami,łapie się nowych ludzi wiosną a zwalnia jesienią i to z dnia na dzień!!Tracisz pracę i nikogo to nie obchodzi!!Choć nie wiadomo jak bardzo byś się starał i jak dużo pracy wykonał zawsze jest ŹLE I MAŁO.Co do kasy nigdy się nie zgadza zawsze jesteś na godź. oszukany a jakość wykonywanych uslug to porażka(najtaniej jak się da,byle czym,byle jakimi materiałami i narzędziami a SUPEREFEKTU końcowego wymaga się od pracownika)Najgorszym majstrem jest R.W.facet nie mający pojęcia o robocie a udający wszechwiedzącego!!OMIJAĆ daleko....Nie polecam nikomu zarówno klientom jak i pracownikom!!!

Zostaw opinię o Przedsiębiortwo Budowlane - Bolszewo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiortwo Budowlane