Profesjonalne Centrum Finansowe Sfinks

Aleksandrów kujawski

Opinie o Profesjonalne Centrum Finansowe Sfinks

zigi
użytkownik zarejestrowany

nie powinieneś się dziwić @doradca, takie firmy nie potrzebują wystawnej siedzuby. Tu ważni są ludzie którzy pracują. Płaca oczywiście prowizyjna i to jest normalne

doradca

Aleksandrów Kujawski tu dopiero bzdury sa popisane. W efekcie takie Centrum Finansowe mieści sie w małej klatce nie wygladajace na firme tylko biuro kredytowe. Strach sie bac takiego pracodawcy

serio? widze ten sam wpis na kilku forach.Moze powiesz mi jak skontaktowac sie ze skorupskim po od tygodnia bezskutecznie proboje?

Doradca

Pracuje dla tej firmy od 2 miesiecy i powiem ci ze to fakt ze pozyskuje sie klientow na wlasna reke oni daja ulotki i tym podobne rzeczy promocyjne minusem jest ze nie ma podstawy do wynagrodzenia jednak duzym plusem jest bardzo duza prowizja bo az 5% od wartosci kredytu dla doradcy no i dostep do 6 bankow. Powiem tak idzie zarobic jednak trzeba troche zasuwac.

Zostaw opinię o Profesjonalne Centrum Finansowe Sfinks - Aleksandrów kujawski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Profesjonalne Centrum Finansowe Sfinks