ZG Finance Sp. z o.o.

Opinie o ZG Finance Sp. z o.o.

beti

Zgadzam się ze wcześniejszą wypowiedzią. [usunięte przez moderatora] Nie polecam

Ta firma to ZG FAJANS!!!!!!!!!!!naciąganie zapętlonych ludzi na drogie pożyczki i kredyty w zamian za kosmiczne prowizje.!!!!

Zostaw opinię o ZG Finance Sp. z o.o. - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZG Finance Sp. z o.o.