P.P.H.U. EUROFFICE

Toruń

Opinie o P.P.H.U. EUROFFICE

takitaki

firma dramat!!!! siedzi 2 gosci - szefow - w garazu o w jedym pokoju z Biurem Obslugi Klienta - dwoma biednymi kobietami ktore za ( usunięte przez administratora ) pieniadze tam siedza. w szczytowym okresie firma miala 3 PH. podobno znow szukaja- rotacja jest duza. szefowie szpieguja swoich handlowcow kilka razy w tygodniu, "auta" sluzzbowe to kpina, moze poza jednym oplem. pensja ( usunięte przez administratora ) lapy plus "szanse" na premie generalnie WIELKI DRAMAT, zzdecydowanie odradzam!!!! sc euroffice to to samo co pphu euroffice więc niech sie nikt nie da nabrac- szerokim łukiem panowie i panie!!! juz lepiej zasilic szeregi konkurencji, przynajmniej sa cenieni na rynku

Zostaw opinię o P.P.H.U. EUROFFICE - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.P.H.U. EUROFFICE