Diparlux Managon

Opinie o Diparlux Managon

trepsa

Pracowałem w kilku bardziej znanych miejscach w tej branży. Ludzie jednak mówią , że polecają to miejsce ze względu na atmosferę. Nie trzeba pracować w największych firmach aby czuć się w nich dobrze.

nie rudy

To co wyprawia Kierownik w magazynie to czysty [usunięte przez moderatora], brak szacunku dla ludzi. Odradzam pracę w tej Firmie nie ceni ona bowiem ludzi jej oddanych i pracujących od wielu lat. kierownictwo tylko szuka złodziei zamiast zająć się poprawną organizacją pracy. Słowa kierowniczki fakturzystek "wybiele siebie za wszelką cenę a innych pogrąże w oczach właścicieli" mówi wszystko o stosunkach panujących w tej Firmie.

luna

Zła atmosfera pracy , [usunięte przez moderatora] handlowców nie polecam!!!

Zostaw opinię o Diparlux Managon - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Diparlux Managon