Wymiar Glass Sp. z o.o.
counter
2 2 8 5 1
Aneta Nowy wpis

Macie w firmie szkolenie bhp raz do roku?

Piotr Nowy wpis

Proszę napisz dla nas nowe informacje w temacie firmy Wymiar Glass, może ten pracodawca zwiększył zatrudnienie w ostatnim czasie lub właśnie szykuję się do otwarcia nowych oddziałów swej firmy? Jak wygląda sprawa z dodatkami socjalnymi i benefitami? Zapraszam was do pisania nowych komentarzy w tym temacie.

Administrator Nowy wpis

Co najbardziej podobało Wam się w pracy w Wymiar Glass Sp. z o.o.? Możecie się tym podzielić na forum?

karos Nowy wpis

ale w czym miała się zmienić? kiedyś faktycznie może nie było zbyt ciekawie, jednak było stabilnie i ta stabilność nadal występuje, branża zawsze będzie miała co robić, a z tego co wiem to nawet były teraz tam jakieś nowe zatrudnienia więc radzą sobie ;)

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Były współpracownik

Firma dno, brak środków na bierzącą działalność, brak perspektyw, ludzie pracują bo muszą, ale idzie lato więc już niedługo, po zakończeniu budowy dziękuję im się wypowiedzeniami, odradzam pracę w tej firmie, ewentualnym kooperantom i dostawcą także radzę się dobrze ubezpieczyć.

ALVIN

Dodam tylko ze zgadzam sie marianem ze to jest juz koniec. Niby prezesi tylko kreca wałki bo to im wychodzi najlepiej i rowniez odradzam wyspolprace z nimi .Nawet niepotrfia terminowo wyplacic wypłat i tak samo jest z dietami na delegacjach.A gdzie tu wykonac terminowo jakoms robote jak wciaz czegs brakuje albo niema!!!!!!!!!!!!!!!!

ALVIN

JAK NAJDALEJ OD TEJ FIRMY .PREZESI TYLKO OBIECUJA I NA TYM SIE KONCZY .LUDZIE W DELEGACJACH NIE MAJA PŁACONYCH DELEGACJI A NIE WSPOMNE O WYPŁATACH PŁACA JAK CHCA .TYLKO KRECA WAŁKI BO TO IM WYCHODZI NAJLEPIEJ ,I ODRADZAM WSPOŁPRACY Z TA FIRMA WSZYSTKIM JAK JESZCZE BEDZIE ISTNIAŁA

Zostaw merytoryczną opinię o Wymiar Glass Sp. z o.o. - Nieczajna

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Wymiar Glass Sp. z o.o.