Art-Tel

Opinie o Art-Tel

Maciej

@Anonim a jak wyglądają zarobki na tle konkurencji w firmie Art-Tel? Czy dodatkowe benefity są oferowane pracownikom? Zastanawia mnie perspektywa rozwoju u tego pracodawcy, pytanie jak się kształtuje obecnie taka możliwość? Pamiętajmy o regulaminie forum.

A czy macie jakieś spostrzeżenia jeśli chodzi o pracę w Art-Tel? Czy zapewnione są benefity?

Anonim

Nie polecam. Wszystko jest dobrze dopóki siedzisz cicho. Jak już powiesz, ze coś jest robione nieprawidłowo jestes do zwolnienia. Pracowałem tam 4,5 roku. Przez moje ręce wielu ludzi przeszło. Małe pieniądze za ogromna odpowiedzialność. Każdy ci tylko dokłada. Kłamstwo na każdym kroku. Rączka rączkę myje.

Kasia

Napisze wiec raz jeszcze .pracowalam tam dużo lat.nie jest łatwo jak to w sprzedaży . Wynagrodzenie na koncie przed terminem ,umowa o prace ,urlopy wypoczynkowe,wymiany na grafiku w miarę potrzeb ,żadnych nadgodzin . Koordynatorka raczej nigdy nie odmówiła pomocy nikomu .

Kasia

Dziwne ,napisałam pozytywna opinie bo pracowałam tam 4 lata i zniknęła

wał tel

mamy w Polsce takich cebulaków którzy z prl nagle szybko porobili kokosy na przemianach ustrojowych wiedzieli co jak i gdzi.... tzw.. kolesiostwo...

Rowniez nie polecam

Nie polecam!!!

Zostaw opinię o Art-Tel - Opole

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Art-Tel