Fundacja OIC Poland

Opinie o Fundacja OIC Poland

Spayder

Co sadze o OIC Poland jast jednym slowem dno i jeden wielki przekret, nie dosc ze szkolenia robia po to by wyrwac tylko kase od UE ich szkolenia mozna sobie wszadzic .. poza tym maja taka swietna kadre miedzy innymi pania (usunięte przez administratora)ktora tak swietnie pisze projekty na zasadzie kopiuj wklej a jak juz napisze to pograza niewinna osoba ktorej wciska bubel pod nazwa Projekt. Szkoda ze to wogole istnieje i \"fundacja\" jak i pani (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Fundacja OIC Poland - Zamość

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fundacja OIC Poland