rediweld

Uk

Opinie o rediweld

sylwia

Słowa kojarzące się z rediweld (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, st): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako bardzo interesujace... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są .serdeczni ,pozytywnie nastawieni jesli chodzi o wspolprace.bardzo przychylni w rozwiazywaniu wszelkicvh problemow etc... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w rediweld mozliwosci nauki o wielu nowych branzach tj.jak lotnictwo Najbardziej nie podobało mi się w rediweld :brak zamowien co powodowalo spowolnienie rytmu pracy,gdyz ja tego bardzo nie lubie

Zostaw opinię o rediweld - Uk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie rediweld