RN SP.Z O.O.

Poznań

Opinie o RN SP.Z O.O.

sytek

nie mają już problemów finansowych, to tylko potwierdza, ze jak szefostwo jest uczciwe to z każdych problemów można wyjść, pracownicy naprawde lojalni, a wypłaty na czas zawsze

martex

Zgadzam sie z przedmówcą, zalegają z płatnością 50 dni, szef nie odbiera tel. sprawę oddaliśmy do sądu. Nikomu nie polecam tej firmy- (usunięte przez administratora)

wykonawca firmy RN Sp.z o.o.

Pracować dla nich to jak robic za darmo Omijać firme z daleka nie są w ogóle wypłacalni już miesiąc zalegają z płatnościami że na taki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie ma pargrafu

PRZEDSIĘBIORCA

NIE POLECAM ŻADNEJ WSPÓŁPRACY Z TĄ FIRMĄ !! ( usunięte przez administratora )

Zostaw opinię o RN SP.Z O.O. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RN SP.Z O.O.