Harvard Business Review Polska

Toruń

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 6 ocen.

Opinie o Harvard Business Review Polska

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Harvard Business Review Polska

Pati

Zastanawiam się dlaczego nikt nie pisze na forum i dochodzę do wniosku, że poprostu jest wam w firmie bardzo dobrze i nie ma powodu do pisania. Szkoda, nowi jak ja szukaj opinii pracowników!!

Karolina

Dostępnych jest kilka nowych ofert pracy. Dla osób chcących podjąć zatrudnienie w Harvard Business Review ważne będą informacje na temat procesu rekrutacyjnego? Czy ktoś z was posiada owe doświadczenie? Jak przebiegała rekrutacja? Pomoże to potencjalnym zainteresowanym jak najlepiej przygotować się do pierwszej rozmowy o pracę.

maak

powiem wam, że firma mnie interesuje, ale jak czytam opinie tutaj to się zniechęcam. Co prawda minęły dwa lata od ostatniego krytykującego wpisu o M&M, ale mam wątpliwości.

RDS

Czy ktoś z Was wie jak rzeczywiście wygląda w HBRP praca Regionalnego Dyrektora Sprzedaży? Na jakie zarobki RDS może liczyć? Od dłuższego czasu mocno rekrutują na to stanowisko, co jest trochę niepokojące. Będę zobowiązany za pomoc.

Tak_było

Aplikowałem niedawno na grafika. Był nacisk na dtp w ogłoszeniu (PS/AI/ID) ale podczas rozmowy zaczęto wypytywać o zagadnienia web i pozycjonowanie stron... Wszystko to fajne, tylko gdy doszło co do pieniędzy było już gorzej... Umowa o dzieło, 8h siedzisz w firmie. Zadzwonili do mnie mówiąc, że mnie przyjmują. Okazało się że chcieli bym pracował za kwotę mniejszą niż minimalna, którą podałem na rozmowie kwalifikacyjnej (i tak niska, by nie było). Podziękowałem i właśnie głównie z powodu tego incydentu źle zapamiętałem firmę.

anonim

(usunięte przez administratora)

Mogilla

Dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

Mogilla

Czy może ktoś napisać jakiekolwiek narzędzia na stanowisku Regionalnego dyrektora sprzedaży, tzn. czy dają samochód, komputer i komórkę? Jakich zarobków można się wymagać itd. Czy trzeba zakładać własną działalność gospodarczą czy jest to umową pracę? Będę wdzięczny zainformacje.

anonim

(usunięte przez administratora)

misiek

nic nie wymysliłem, kto tam pracował to wie, a kto nie wierzy niech popracuje - i uwierzy:) brak szacunku, brak zarządzania, brak kultury - za to wielkie kompleksy.

misiek

Rekrutacja składała się z kilku rozmów z coraz wyższym kierownictwem, po 3 rozmowie zostałem poproszony o przygotowanie materiału poglądowego, co musiało spotkać się z pozytywnym odbiorem bo ostatnim etapem była rozmowa z Prezesem - ach cóż to było za przeżycie. Jesli ktos oglądał film Naga Broń - to wie o czym mówię - sądziłem nawet że to jakiś żart, może ukryta kamera? Pan J nadymał się i nadymał jak Rybka Nadymka, w pewnym momencie nawet bałem się że w jego gabinecie zabraknie miejsca!Generalnie - godzina wszelkich sposobów wyduszenia podziwu - niekończące się dykteryjki ( jaki jestem wspaniały), opowieści o jego zarobkach ( jaki jestem wspaniały), kogo znam i co czytałem( jaki jestem wspaniały), jak mnie ten small biznes nie interesuje ( jego wydawnictwo), jacy tu wspaniali i narcystyczni ludzi pracują ( i on jaki wspaniały bo patrzy z radością jak się podgryzają żeby mu się przypodobać - tak tak jego słowa),a na moje próby wrócenia do pierwotnego powodu spotkania - biznesu i zadań - pustka...czemu wobec tego jest taka rotacja? balonik prezesa pękł:( nigdy czegoś takiego nie przeżyłem, to nawet było zabawne zobaczyć na własne oczy kolosa na glinianych nogach, zakompleksionego biednego człowieka:(

Nie_w_tym_życiu

Wyszukaj informacji na tym portalu o firmie ICAN Sp. z o.o. Sp.k. i sobie wyrobisz zdanie....

nikol

hey, prosze o info jak wyglada praca konsultantów w HBRP? atmosfera, zarobki, warunki itd...(?)

hhhh
@nikol 07.07.2014 08:13
hey, prosze o info jak wyglada praca konsultantów w HBRP? atmosfera, zarobki, warunki itd...(?)

zarobki słabe, rotacja niesamowita, brak szacunku do pracowników, robią wszystko masowo, podejście do klienta też nie lepsze.

Zostaw opinię o Harvard Business Review Polska - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Harvard Business Review Polska