Zespół Europejskich Szkół Niepublicznych Spółka z o.o.

Łódź

Opinie o Zespół Europejskich Szkół Niepublicznych Spółka z o.o.

Dominika

@adshj czy jesteś pracownikiem firmy? Możesz coś więcej napisać właśnie o zespole, jaki tworzy Zespół Europejskich Szkół Niepublicznych Spółka z o.o.? Wszelkie informacje o bezpieczeństwie zatrudnienia są czasami fundamentalnym czynnikiem zatrzymującym pracownika przy pracodawcy.

adshj

Skup wierzytelności
@adshj 16.05.2016 17:47
sądze że to możlwie, że mają po prostu stabilny zespół @bnjk. Są jeszcze takie firmy na rynku na szczęście :)...

Zapraszam osoby zainteresowane sprzedażą wierzytelności tej firmy. Kontakt pod numerem telefonu 533 547 535.

Wierzyciel

Witam, poszukuję wierzycieli tej firmy. Proszę o posta jeżeli posiadają Państwo wierzytelności należne od tej firmy.

Zostaw opinię o Zespół Europejskich Szkół Niepublicznych Spółka z o.o. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zespół Europejskich Szkół Niepublicznych Spółka z o.o.