GLANCOS-POLAND FABRYKA CHEMICZNO-KOSMETYCZNA SPÓŁKA Z O.O.

Toruń

Opinie o GLANCOS-POLAND FABRYKA CHEMICZNO-KOSMETYCZNA SPÓŁKA Z O.O.

alfred

praca jak kazda inna zarobki do bani najnizsza krajowa zadnych podwyzek codziennie nerwy stres kaza foliowac palety a nie ma foli wtedy kaza foliowac stara masakra co sie tam wyprawia wyplaty opuznione albo przeleje na inne konto lekka pomylka a na hali jak ktos przyjdzie nowy obgadaja jak sie tylko da mile kolezanki hm o wszystko maja problem codziennie jakis problem nie da sie tam robic kamery pozakladali jak w cyrku poprostu zadnego szacunku nie ma do pracownika zadnego kierownika zadnej dyscypliny kazdy co chce to robi chodza tylko te baby do biura i gadaja i zaczyna sie sajgon, kremy sa stare data produkcji co jakis czas jest zmieniana krem stary etykieta nowa cuda na kiju ludzie nie zatrudniajcie sie tam bo bedziecie zalowac ja znam bardzo dobrze ten zaklad od dluzszego czasu

Masz najnowsze wiadomości o firmie GLANCOS-POLAND FABRYKA CHEMICZNO-KOSMETYCZNA SPÓŁKA Z O.O.? Podziel się nimi z innymi użytkownikami na naszym forum.

Zostaw opinię o GLANCOS-POLAND FABRYKA CHEMICZNO-KOSMETYCZNA SPÓŁKA Z O.O. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GLANCOS-POLAND FABRYKA CHEMICZNO-KOSMETYCZNA SPÓŁKA Z O.O.