Aecom

Uk

Opinie o Aecom

Justyna

Czy może ktoś napisać jaki jest powód, że od dawna nie piszecie nic na forum? Tak dobrą pracę macie?

Marta

Poszukują Asystenta ds. Finansowych w Warszawie. W ofercie piszą, że oferują pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie, możliwość zdobycia nowych umiejętności oraz doświadczenia zawodowego a także Interesujący pakiet socjalny (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karnet na zajęcia rekreacyjno-sportowe). Ktoś chce aplikować na takie stanowisko pracy?

waga

@jacek nie martw się i nie rozpaczaj, od lipca trwa nowa i bardzo podobna do niej rekrutacja na stanowisko Asystent - Tłumacz Projektu, jeśli oczywiście mówisz tutaj o zatrudnieniu na terenie Warszawy

Zostaw opinię o Aecom - Uk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aecom