Izolacja Jarocin

Jarocin

Izolacja Jarocin

Opinie o Izolacja Jarocin

forcin

Jeżeli są nadgodziny i to jeszcze dowolne względem zaangażowania tak jak piszesz @handlowiec to super. Powiedz tylko płatne są 100% czy 150%? O tym nie słyszałem. Wiem jedynie, że na szkolenia można liczyć.

handlowiec

Pracuje w tej firmie już ładnych parę lat. Sensowni ludzi na swoich stanowiskach. Rozliczanie handlowców na podstawie wyników. Ludzie z doświadczeniem, relacje koleżeńskie. Brak pracy w weekendy. Nadgodziny dowolne względem zaangażowania osobistego. Zarobki nie powalają ale przyzwoite. W sumie polecam ale kokosów nie ma.

Zostaw opinię o Izolacja Jarocin - Jarocin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Izolacja Jarocin