InterCadr Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o InterCadr Sp. z o.o.

x-men

Firma beznadzieja obiecują złote góry a nic z tego nie ma proces rekrutacji do bani, Nie mam pojęcia za co oni pieniądze biorą, nabijają ludzi w butelke według mnie, ostrzegam przed nimi nie dajcie się nabrać a zapytają nawet o numer buta i po co to komu?????????????????????, Zagadnienia związane z tematem rozumie, ale po co komu znajomość języka obcego podczas jeżdzenia po hurtowniach po wrocławiu nie pojmuję. ogólnie żenada

Zostaw opinię o InterCadr Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie InterCadr Sp. z o.o.