Opinie o Polska Agencja Żeglugi Powietrznej w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Polska Agencja Żeglugi Powietrznej. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Polska Agencja Żeglugi Powietrznej na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polska Agencja Żeglugi Powietrznej w Warszawa

Nepotyzm i kumoterstwo tym stoi ta firma. Jak ktoś jest kompetentny to powinien omijać to miejsce z daleka. Nic ciekawego Was tu nie spotka. Jeśli nie masz pleców jesteś nikim i tak jesteś traktowany.

Czy mógłby ktoś wyklarować, ile zarabia się na szkoleniu na Kontrolera Ruchu Lotniczego? W internecie znalazłem dwie informacje: najniższa krajowa lub 11k brutto miesięcznie. W obie wersje szczerze mówiąc trochę powątpiewam, dlatego byłbym wdzięczny za pomoc :) przyjazd na testy do Warszawy z dalszych okolic nie ma sensu, jeśli się okaże, że na kolejne dwa lata trzeba się przeprowadzić i utrzymać w stolicy za takie pieniądze. Z góry dziękuję za pomoc!

kandydat
@Zainteresowany

Jest wszystko wpisane w ogłoszeniu przeciez. pierwszy rok najnizsza krajowa, a ostatni rok 6k. Jak juz masz problem z czytaniem ogloszenia i interesujesz sie tylko ze wzgledu na kase to oszczedz sobie....

Czy ktos sie orientuje jak sie pracuje w dziale HR na stanowisku Rekrutera? Czy polecacie prace w tej firmie i czy jest mozliwosc pracy w trybie hybrydowym?

kandydat Nowy wpis

Byłem na rozmowie na to stanowisko. Nie ma pracy hybrydowej jest 100% stacjonarnie

Nick Nowy wpis
@kandydat

I jak Twoje wrazenia po rozmowie?

Ktoś
@Zainteresowany

Racja. Jak się patrzy tylko na kasę w krótkiej perspektywie. Ale najniższa krajowa jest przez okres szkolenia

@Zainteresowany

Podczas szkolenia podstawowego zarabia się najniższą pensję, po ok 2 latach robi się licencję i zarabia dobrze albo nie robi licencji i odchodzi z pracy. Problemem jest to, że jeśli nie zrobisz licencji, to masz 2 lata stracone.

PL
@Zainteresowany

czy ktoś z was aplikował na kontrolera w tym roku w maju tj. w 2023r? czy już do kogoś odezwali się zapraszając na rozmowę?

Elizka
@Ewa

Można wiedzieć, ile kosztuje wyrobienie tej licencji? I kto za to płaci, pracownik sam, czy firma finansuje wyrobienie tego? W umowie na start jest wpisane, że po 2 latach trzeba koniecznie to zrobić?

Majk
@Zainteresowany

Na szkoleniu najniższa plus zakwaterowanie dla ludzi spoza Warszawy.

kandydat Nowy wpis

Iwona Nowy wpis

Witam. zastanawiam się na jakie zarobki może liczyć Młodszy Specjalista ds. Walidacji i Testów. W przypadku tego stanowiska potrzebny ma być tylko rok doświadczenia zawodowego. Specjalista natomiast ma wpisany rok więcej. czy po takim czasie można awansować?

Na każdym dziale wychodzą te tak zwane znajomości? Takie komentarze tu widzę i po prostu mnie to zastanowiło. Fakt faktem bez dwóch lat doświadczenia człowiek się nie obejdzie by mój stać się starszym specjalistą ds. zakupów. Ciekawe przy tym na jakie zarobki będzie się pisał? Czy wiecie? wcześniej myślałem o aplikowaniu

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Polska Agencja Żeglugi Powietrznej? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista ds. Energetyki

Nie orientujecie się przepadkiem czemu zazwyczaj dodawane są widełki palcowe w tych aktualnie wystawionych ofertach a dla specjalisty ds. rozwoju systemów ATM już nie? O ile to możliwe prosiłbym o ich przybliżenie, chce wiedzieć czy warto aplikować

Czyli po praktyce można później jakoś lepiej zarabiać? Tak rozumiem z poprzednich opinii a właśnie są wystawione na nie dwa warianty w internecie. mam na myśli praktykanta wsparcia technicznego z wykształceniem w kierunku DP/IT. bardzo proszę o opis przebiegu samych praktyk. Czy uważacie, że warto się na nie udać? Jaka jest dalsza kariera?

Gutek

Rozmowa była ok, dużo się dowiedziałem o stanowisku i pracy i warunkach, natomiast na duży minus to że osoby które przeprowadzały rozmowę nie wiedziały jaka kwota to brutto a netto co dostaje pracownik pod koniec miesiąca, lampka się zapaliła no i wysokość wynagrodzenia które było znane wcześniej. Dodam że nie odbiegało od średnich na rynku. Ogólnie dosyć słabo to wyszło no i naturalnie brak informacji zwrotnej do dziś a już 2 miesiące minęły.

O jakim zastraszaniu mówisz? Skąd tyle krytycznych słów i jakie są powody rozstania z firmą?

Czy firma Polska Agencja Żeglugi Powietrznej oddzwania po zakończonej rekrutacji nawet w razie negatywnej odpowiedzi?

ITPL

Na jakie zarobki można liczyć na stanowisku młodszego specjalisty ds Eksploatacji CNS?

Anabela

1. Jak wygląda rozmowa rekrutacyjną na KRL, jakie pytania padają? 2. Na jaką stawkę może liczyć nowozatrudniony pracownik? 3. Jak wygląda kurs? 4. Czy szkoleniec dostaje jakieś wynagrodzenie? 4. Ile godzin trwa jedna zmiana? 5. Jakie są benefity dla pracowników? 6. W jakiej miejscowości można podjąć pracę? Dziękuję bardzo za odpowiedzi.

Ricky
@Anabela

Złóż papiery. Przyjdź na rozmowę. Dowiesz się wszystkiego. A jak się dostaniesz, przejdziesz szkolenia, zdasz egzaminy i przejdziesz praktyki na operacyjnej i zaliczysz… to po kilku latach będziesz nieźle zarabiać

Bartek
@Ricky

Skoro nieźle można zarabiać po kilku latach, to co do tego czasu z wypłatą? Ile płacą nowym pracownikom? I nie o słowa mi tu chodzi, ale o konkretną kwotę, którą niech każdy sam, pod kątem własnych potrzeb i ambicji ocenia.

Ricky
@Bartek

Ile ile ile. Jeśli chcesz przyjść tu tylko dla kasy to lepiej szukaj czegoś na mieście. Kwoty dla nowych pracowników są różne. W zależności od stanowiska. Jak w każdej firmie. Sprzątaczka nie będzie zarabiać tyle co dyrektor

Aleksandra C

Ostatnio brałam udział w rekrutacji na stanowisko Młodszego Specjalisty ds. Rekrutacji. Rozmowa była rzeczowa i przyjemna. Niestety czekam już bardzo długo i informacji zwrotnej brak więc moja opinia nie może być pozytywna, bo zostałam olana. Candidate experience w moim przypadku wypada bardzo słabo.

Hanka
@Aleksandra C

Czy to oznacza, że rekrutacja to była tylko jedna rozmowa? Nie było zadania rekrutacyjnego? I czy ta rozmowa była stacjonarnie?

Zafir

Ile zarabiają tam specjaliści (widełki). Nie wiem, czy jest sens tracić czas na rekrutację. Czy 17k jest do osiągnięcia?

@Zafir

Jak dacie znać o kasie, to dajcie też znać co z benefitami. Są tu dodatki pracownicze? Mnie interesuje najbardziej czy jest dodatki w postaci dofinansowania do urlopu?

Kuba

Na jakie zarobki można liczyć na stanowisku młodszego specjalisty (ds Eksploatacji CNS/DP/IT lub młodszego specjalisty ARO?)

@Kuba

Super, że ktoś o to pyta. Ja też chciałam o to zapytać. Ale skoro jest to pytanko już, to zadam inne, konkretnie to chciałabym dowiedzieć sie o możliwości pracy zdalnej lub częściowo zdalnej? Jest taka szansa, choćby po okresie wdrożeniowym?

@Kuba

Zarobki są ok 4-5 na rękę, nauka trwa 1,5 roku i jest trudna. Po zdaniu egzaminów CNS i osiągnięciu samodzielności ok 7-8 netto. Atmosfera i warunki pracy są niezłe, ale płaca marna.

@Ewa

Te 7-8 zł netto to jest sama pensja? Do tego są doliczane jakieś premie, dodatki, bonusy finansowe? Czy w to są już wliczone właśnie takie rzeczy? Znacie szczegóły?

Czy ktoś mógłby opowiedzieć jak mniej więcej wygląda proces rekrutacji w chwili obecnej na stanowiska młodszego specjalisty ds Eksploatacji CNS/DP/IT oraz młodszego specjalisty ARO? Ile czasu mniej więcej czekać na informację zwrotną po złożeniu CV? Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie? W jaki sposób jest sprawdzana znajomość języka angielskiego? Czy warto aplikować na te stanowiska? Jak wygląda praca? Jaka jest atmosfera w pracy?

Dorota

Dołączam się do tego. Mnie interesują też te posady juniorskie. I jak ktoś będzie odpowiadał, to niech też napisze, czy są jakieś ścieżki awansu dla juniorów? Firma ma plany czy system, aby wraz ze stażem takie osoby awansować na wyższe stanowisko? Czy nie ma nic takiego w planach i raczej wychodzi spontanicznie?

Rafał

Do 28.03. br. można składać papiery na Młodszego Specjalistę ds. Informacji Lotniczej. Piszą o konieczności posługiwania się j. angielskim na poziomie C2, bo praca polega na tworzeniu informacji lotniczej i tłumaczeniach. Czy więc dowiem się tu wreszcie, w jaki sposób jest przeprowadzana weryfikacja umiejętności w czasie rekrutacji i jakie wynagrodzenie może być mi zaproponowane?

Szybownik

Ile zarabia dyrektor w PAŻB ?

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Polska Agencja Żeglugi Powietrznej?

Czy gdzieś na można znależć regulamin wynagrodzeń i zaszeregowanie pracowników. Jest to spółka skarbu państwa zatem powinno to jawne.

Rafał
@Kandydat

Niczego takiego nie znalazłem. Ale może ktoś się tu odezwie i wyjaśni? Na jakie stanowisko chcesz aplikować i czy wiesz coś o samym procesie wyboru kandydatów?

Zapytanie

Na pażp jest ogłoszenie o naborze Specjalista ds. Eksploatacji Urządzeń i Systemów DP/IT. Czy ktoś może mi napisać ile można dostać kasy. Kumpel mówił, że dobrze się zarabia

Zostaw merytoryczną opinię o Polska Agencja Żeglugi Powietrznej - Warszawa

• Jak się pracuje w Polska Agencja Żeglugi Powietrznej?

Zobacz opinie na temat firmy Polska Agencja Żeglugi Powietrznej tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polska Agencja Żeglugi Powietrznej?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 3 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Polska Agencja Żeglugi Powietrznej
2.1/5 Na podstawie 28 ocen.

Polska Agencja Żeglugi Powietrznej