Opinie o TDG w Dublin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie TDG. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w TDG o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TDG w Dublin

Marek Nowy wpis

Czy w firmie pracuje dużo pracowników w Ukrainy ?

krzysztof Nowy wpis

Po kraju to co innego, gorzej chyba za granicą. Nie ma cię kilka tygodni. Gdyby płacicili jakąś konkretną kasę to się zgodzę. 12 zł jest brutto czy netto, też to jest ważne, bo wymagania każdy pracodawca posiada jednka niech też coś daje od siebie, pozdrawiam.

Sokol Nowy wpis

Słowa kojarzące się z tą firmą to (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ...słabą . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ..niesamowici. . Od jakiej stawki można negocjować pensję?W zależności od statusu pracownika: na kontrakcie -12 p.a.,przez agencje pracy - 9 p.a. Najbardziej w tej firmie podobało mi się: .atmosfera wśród pracowników.. . Najbardziej w tej firmie nie podobało mi się w: podejście przełożonych do pracowników i brak jakiegokolwiek rozwoju... .

Iwan

(solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca)

logo firmy Technik przyrzadow pomiarowych
Dublin
Ward Personnel Limited
logo firmy Operator CNC
Dublin
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o TDG - Dublin

TDG