TDG

Dublin

Opinie o TDG

krzysztof

Po kraju to co innego, gorzej chyba za granicą. Nie ma cię kilka tygodni. Gdyby płacicili jakąś konkretną kasę to się zgodzę. 12 zł jest brutto czy netto, też to jest ważne, bo wymagania każdy pracodawca posiada jednka niech też coś daje od siebie, pozdrawiam.

Sokol

Słowa kojarzące się z tą firmą to (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ...słabą . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ..niesamowici. . Od jakiej stawki można negocjować pensję?W zależności od statusu pracownika: na kontrakcie -12 p.a.,przez agencje pracy - 9 p.a. Najbardziej w tej firmie podobało mi się: .atmosfera wśród pracowników.. . Najbardziej w tej firmie nie podobało mi się w: podejście przełożonych do pracowników i brak jakiegokolwiek rozwoju... .

Iwan

(solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca)

Zostaw opinię o TDG - Dublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TDG