solid security oddz. katowice

Katowice

Opinie o solid security oddz. katowice

bos

Firma nie jest taka zła w porównaniu z podobnymi działającymi na tym rynku jeżeli chodzi o moją osobę, ale ja tylko dorabiam.Złe w niej jest to że są niskie stawki, podwójne umowy w tym do jednej nie ma dostępu pracownik mimo jej podpisania.Może to że nie ma związków zawodowych pozwalają sobie na takie traktowanie ludzi.W moim przekonaniu jest też to że rynek pracy wygląda właśnie tak jak wygląda a fizycznie też pracować nie trzeba co ma też znaczenie, patrząc na skalę porównawcza z innymi stanowiskami pracy.

Zostaw opinię o solid security oddz. katowice - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie solid security oddz. katowice