Opinie o solidsecurity.pl - SOLID SECURITY Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Solid Security. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Solid Security o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solid Security w Warszawa

Operator monitoringu 'nine'

Pracowałem parę miesięcy na wizji. Pieniądze zawsze otrzymywaliśmy na czas. Ale było kilka ale: - zmiany dwunastogodzinne "na zmianę", czyli raz dzień raz nocka. Mimo i dobrych chęci, nie było opcji by przyjść w miarę wypoczętym; - dni wolne, które ustalane były przed rozpoczęciem miesiąca w toku organizacji miesiąca pracy, były brane pod uwagę tylko w przypadku, gdy utrzymanie pracownika na miejscu pracy zależało od ich przyznania. Przykładowo studenci zaoczni otrzymywali wolny weekend; - atmosfera w pracy - z początku fajnie, potem coraz gorzej. Po pewnym czasie wyszło "grupowanie" pracowników na kilka grup. Każda z grup była szczuta na pozostałe, mówiono im że "oni" majom niefajne chęci do "nas", wysyłają skargi. Wszystko z tego powodu, że pierwsza grupa zatrudnionych pracowników była ze sobą zjednoczona i wymagała od szefostwa swoich praw i poprawienia warunków (o tym dalej wspomnę). Grupa ta została wymieszana z kolejnymi "falami" pracowników, ci bardziej charakterni zostali zwolnieni; reszta była informowana że reszta na nich naskarżyła - co było zwykłym elementem szczucia pracowników na samych siebie; - wynagrodzenie. Zmiany dwunastogodzinne podzielone na 2 umowy, przez co według praca zmiana trwa dwa razy po sześć godzin. Z tego powodu nie naliczano nam nadgodzin ponad 8 godzin pracy w przypadku pracy na dniu. W przypadku nocek - premia była groszowa. Wysokość wynagrodzenia była zależna od ilości godzin, które się przepracowało. Wyżyć można było, jeżeli żyło się z kimś, kto również zarabiał. - Warunki pracy to długa historia. Stanowisko składało się z taniego biurka o wątpliwej wytrzymałości (strach było się o nie oprzeć gapiąc się w monitor), 2 monitorów z ciągłymi problemami technicznymi, lampki, telefonu i standardowych myszy oraz klawiatury. I te beznadziejne krzesła obrotowe - trzeszczące i niewygodne. Stokroć wygodniej jest mi korzystać z mojego krzesła eksploatowanego przez dobre 15 lat jak nie więcej. Kawa, śmietanka i inne zapasy były sponsorowane przez nas, pracowników. Grunt że szefostwo się pofatygowało i dało nam opiekacz do kanapek, ekspres do kawy i lodówkę. Niekiedy wspominaliśmy szefej że chcemy zmienić niektóre rzeczy by pracowało się nam lepiej. Lepsze krzesła, by "góra" coś dołożyła dobrego do jedzenia / picia pracownikom, czy tym podobne. Początkowo byliśmy zbywani, potem wprowadzono głupią wojenkę byśmy sami na sobie pokazywali palcami że tamten / tamta niedobry/a. Kończąc moją dygresje - praca dla osób wytrzymałych psychicznie i fizycznie. Praca strasznie mecząca, jak wielu by określiło - (usunięte przez administratora) Po zatrudnieniu radze od razu szukać czegoś lepszego dla siebie. Tak, wiem, nie jest kolorowo na rynku pracy. Chyba na koniec mogę dorzucić ze do tej pory mam problemy ze snem mimo że tam zrezygnowałem chwile temu z pracy.

p
@Mariola

Najbardziej wkurzająca sytuacja ściąganie w dniu urodzin do pracy przyznanie zadania później robienie wszystkiego za mnie lub o 4 zrób coś ja się zabieram za to zadanie o 4 a ktoś do mnie, że on to wcześniej już zrobił. Przychodzenie do pracy i robienie za siebie zadań i za kogoś a później stwierdzenie, że ten pracownik nie wykonuje swojej pracy i firma powinna drugiemu pracownikowi co zrobił za siebie i kogoś zadania zapłacić za podwójne wykonanie pracy a jak nie firma to chociaż ten pracownik, któremu się wcinało w zadania powinien zapłacić temu wcinającemu się w zadania, za to, że zrobił prace za siebie i innych.

Ernest

Czy to prawda że w SolidSecurity nie szanują praw człowieka ?

Luma
@Ernest

A gdzie szanują? Masz robić najlepiej 200 godz, wyprać i wyprasować umundurowanie za swoje, jeżeli go wogule otrzymasz, mieć swoje obuwie, a nawet długopis. Jedna i ta sama banda !

EL FOR MOOD

Czytam te komentarze i totalnie nie rozumiem czemu ludzie piszą takie głupoty. Pełno w nich negatywnych emocji i fałszywych informacji. To też w głównej mierze zmotywowało mnie do napisania mojej własnej, rzetelnej opinii o firmie Solid Security. Jeżeli miałbym określić jednym słowem firmę Solid wybrałbym bez zastanowienia słowo ‘’TOP’’: ludzie TOP, pieniądze TOP, atmosfera TOP, benefity TOP i cała infrastruktura biura też TOP! Zacznijmy od tych benefitów. Nie będę tutaj za bardzo wspominał o podstawowych korzyściach, które są już raczej standardem na rynku pracy, czyli: prywatna opieka medyczna, bony na lunch, karty sportowe, kursy językowe, paczki świąteczne, wczasy pod jabłonią czy bilety do kina i teatru. Firma Solid wychodzi tutaj mocno przed szereg i oferuję pracownikom co rok nowe samochody z możliwością wyboru marki i personalizacji go pod siebie. Dodatkowo za niewielką opłatą dostajemy w zestawie prywatnego szofera. Każdy pracownik biura w dniu rozpoczęcia pracy otrzymuje luksusowy apartament w centrum Warszawy, oczywiście dopasowany pod wielkość rodziny. Tutaj dał bym mały minus, ponieważ nie oferują pomocy domowej w pakiecie, trzeba już samemu się zainteresować. Firma posiada na własność kilkadziesiąt posiadłości rozrzuconych po całym świecie, z których pracownicy biura mogą śmiało korzystać (w okresie wakacyjnym trzeba jednak wcześniej zarezerwować, ponieważ jest sporo chętnych). Jako, że to firma ochroniarska to otrzymujemy również prywatnego ochroniarza 24/7. I tak mógłbym pisać długo, ale myślę, że najważniejsze wymieniłem. Atmosfero TOP! Zapytacie dlaczego? Każdy chodzi po firmie uśmiechnięty i nie szczędzi od rozmowy czy pomocy kiedy trzeba. Zawsze możecie liczyć na miły komplement z rana przy codziennych wspólnych śniadaniach, organizowanych w restauracji obok. Dziewczyny z działu ZUS super wyrozumiałe i zawsze pomocne w trudnych sytuacjach ???? Dziewczyny z rekrutacji TOP, pełen profesjonalizm i zawsze indywidualne podejście do każdego pracownika. Wyjazdy integracyjne to standard. Ten ostatni na Hawajach to było mistrzostwo świata. W biurze nie obowiązuje żaden dress code. Dla własnego komfortu możecie nawet chodzić w piżamie. Co piątek organizowane są pikniki rodzinne na trawie. Na terenie Solidu mamy do dyspozycji: basen zewnętrzny z funkcją term zimą, dla tych co lubią popływać jest też pełnowymiarowy basen olimpijski kryty, sala fitness, stoły do ping-ponga, siłownia, sala gier i zabaw, dwie sale kinowe i pełnowymiarowe boisko do piłki nożnej. Natomiast dla leniuchów jest strefa chill&relax, gdzie można uciąć krótką drzemkę. Bądź co bądź pozdrawiam wszystkich, a w szczególności @! PDW.

Roberto
@EL FOR MOOD

To ja już nie wiem gdzie ty pracujesz,w Poznaniu nie ma żadnych dodatków, tylko umowa zlecenie nawet z grupą, goła wypłata bez żadnych dodatków za nadgodziny, kawa, herbata we własnym zakresie,tak samo długopisy i zeszyty.

Michal K

Pracuje w grupie interwencyjnych mam 3300 na rękę za 240 godzin pracy. Można :)

Rafal
@Michal K

3300 za 240 godzin??? 3300/240 = 13.75 za godzine??? mozesz wiecej wyjasnic?? to nie robi sensu

Rafal Nowy wpis

Z punktu widzenia klienta: - slaby czas reakcji - slaba obsluga klienta - awaryjnosc - slaba aplikacja - po 2 latach, brak gwarancji na urzadzenia i oplaty za wizyty serwisanta

Aleksander Nowy wpis
@Rafal

Jej wagina jej jajniki !!! A mąż w delegacji jak z innymi Paniami… tylko tej już męskiej nie widać hahahah

Psychiatra Nowy wpis
@Aleksander

A co na to twój lekarz??

Ochrona plus Nowy wpis

Jeszcze będzie dobrze na ochronie

opinie nikną

Od pewnego czasu śledzę co dzieje się w opiniach i widzę, że te złe ale prawdziwe nikną. Dziwne.

Ktuś
@opinie nikną

Opinie znikają tak jak 20%dodatki za godziny nocne.

Manio

Bardzo słaba ochrona.

Pracownik Administracyjny

Na rozmowie kwalifikacyjnej dowiedziałam się, ze stanowisko na które aplikowalam jest już zajęte. Zaproponowano mi coś innego, z zupełnie innym zakresem obowiązków i godzinami pracy. Akurat to mi nie odpowiadało, więc straciłam tylko czas. Wystarczyło zadzwonić wcześniej i poinformować. Brak szacunku, do tego na rozmowie nie podają stawki…

Rozmowa trwała niecałe 10 minut, jedno pytanie dlaczego chcę pracować w tej firmie

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.
Anonimowa

Długo się wąchałam, jednak postanowiłam przestrzec wszystkich przyszłych kandydatów przed tą firmą. STRATA CZASU Aplikowałam na stanowisko administracyjne, pozytywnie przeszłam 2 etapy rekrutacji, zostało mi powiedziane, że dostaję tą pracę i za kilka dni skontaktuję się ze mną ktoś inny celem umówienia spotkania i podpisania umowy. Nikt się ze mną nie skontaktował... Sama próbowałam zadzwonić do osoby która prowadziła ze mną rektutacje ale bez skutecznie, na maile również nie otrzymałam odpowiedzi. Kilka dni później ogłoszenie zostało na nowo dodane na platformy z ogłoszeniami (usunięte przez administratora) I jak najbardziej rozumiem, że mógł być ktoś lepszy, jednak z kultury wypadałoby poinformować jeśli rozmyślili się z mojego zatrudnienia. Totalny brak szacunku do drugiego człowieka, odradzam wszystkim aplikacje!

WILK
@Anonimowa

Dziękuję za opinie. W (usunięte przez administratora) lepiej nie wpadać świadomie. Cały czas rekrutują na stanowiska administracyjne, to ja może podziękuję :)

Zniszczony
Użytkownicy czekają na odpowiedź 10 dni.

Czy to normalne jest że przełożony potrafić poniżyć przy innych pracownikach? Bo may wrażenie że firma cofa się w ten sposób w rozwoju. Bo takie wartości jak równość i szacunek powinny iść w parze z nowoczesnością. Niestety są osoby które łamją kodeks pracy i psychikę drugie człowieka.

EL FOR MOOD

@EL FOR MOOD

Ty myślisz że zwykły pracownik ochrony ma taki luksus tutaj ? Najniższą średnia krajowa to jest TOP ? UMOWA ZLECENIE TO JEST TOP ? OGARNIJ SIE

@Nn1990

A tak poważnie, żartowniś z ciebie niezły ^^

@Nn1990

To może byście opisali jak serio jest w pracy?

@Ewa

A co tu pisać ? Najniższą średnia krajowa, umowa zlecenie, nie wiem jak na innych obiektach, ale u mnie spokojnie, nikt ci nad głową nie stoi, kierownik przyjeżdża 2 x w miesiącu na chwilę i tyle go widziano, jakieś benefity albo cos podobnego, nigdy w życiu nie widziałem, premie masz na umowie, ale to tylko na umowie, nic więcej niż to co zrobisz nie dostaniesz, i tak nawet nie zawsze to dostajesz, zapraszam do mojego posta niżej

@Ewa

I my pracujemy po 8 h od pon do soboty

jaś fasola
@EL FOR MOOD

Jeżeli miałbym określić jednym słowem firmę Solid wybrałbym bez zastanowienia słowo ‘’TOP’’: TOP ludzie ?????????? - TOPowo każdy każdemu (usunięte przez administratora) obrabia ................. TOP, pieniądze ??????????????????????- T(usunięte przez administratora)500 na rękę ??????????? ................. TOP, atmosfera ??????????????????????? - TOPowo każdy przychodzi, odwala, co ma odwalići i TOPowo sp....... o 16stej/17stej byle jak najdalej !!!!!!!!!!!! TOP, benefity - TOPjakie ???????????????????? TOPierwsze słyszę !!!!!!!!!!!!!! i cała infrastruktura biura też TOP! - TOPowo o 13:00 brakuje papieru do wytarcia rąk w łazienkach i papieru toaletowego !!!!!!!!!!! brak herbaty, kawy, mleka Zacznijmy od tych benefitów: czyli: prywatna opieka medyczna ???????????????????? - TopPŁATNA !!!!!!!!! bony na lunch - jakie bony ???????????????? od 3 lat nie widziany !!!!!!! a w ogóle, to gdzie ten lunch ma być jedzony niby ????????????? karty sportowe - odpłatne !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kursy językowe - TOPowo przydałyby się, bo tam nikt nawet dzień dobry po angielsku nie umie powiedzieć !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! paczki świąteczne - TOPMikołaj chyba zabładził jadąc do Solidu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wczasy pod jabłonią - jak ją sobie sam zasadzisz pod blokiem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! czy bilety do kina i teatru - TOPraz od xxxxl lat wyselekcjonowani pracownicy biura dostali jednoosobowe zaproszenia do teatru !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Firma Solid wychodzi tutaj mocno przed szereg i oferuję pracownikom co rok nowe samochody z możliwością wyboru marki i personalizacji go pod siebie.- TOPjoke !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dodatkowo za niewielką opłatą dostajemy w zestawie prywatnego szofera - zapewne .... Szefowi Firmy Każdy pracownik biura w dniu rozpoczęcia pracy otrzymuje luksusowy apartament w centrum Warszawy, oczywiście dopasowany pod wielkość rodziny. Tutaj dał bym mały minus, ponieważ nie oferują pomocy domowej w pakiecie, trzeba już samemu się zainteresować. Firma posiada na własność kilkadziesiąt posiadłości rozrzuconych po całym świecie, z których pracownicy biura mogą śmiało korzystać (w okresie wakacyjnym trzeba jednak wcześniej zarezerwować, ponieważ jest sporo chętnych). Jako, że to firma ochroniarska to otrzymujemy również prywatnego ochroniarza 24/7. I tak mógłbym pisać długo, ale myślę, że najważniejsze wymieniłem. Atmosfero TOP! Zapytacie dlaczego? Każdy chodzi po firmie uśmiechnięty i nie szczędzi od rozmowy czy pomocy kiedy trzeba. Zawsze możecie liczyć na miły komplement z rana przy codziennych wspólnych śniadaniach, organizowanych w restauracji obok. Dziewczyny z działu ZUS super wyrozumiałe i zawsze pomocne w trudnych sytuacjach ???? Dziewczyny z rekrutacji TOP, pełen profesjonalizm i zawsze indywidualne podejście do każdego pracownika. Wyjazdy integracyjne to standard. Ten ostatni na Hawajach to było mistrzostwo świata. W biurze nie obowiązuje żaden dress code. Dla własnego komfortu możecie nawet chodzić w piżamie. Co piątek organizowane są pikniki rodzinne na trawie. Na terenie Solidu mamy do dyspozycji: basen zewnętrzny z funkcją term zimą, dla tych co lubią popływać jest też pełnowymiarowy basen olimpijski kryty, sala fitness, stoły do ping-ponga, siłownia, sala gier i zabaw, dwie sale kinowe i pełnowymiarowe boisko do piłki nożnej. Natomiast dla leniuchów jest strefa chill&relax, gdzie można uciąć krótką drzemkę. - dobra !!!!!!!!!!!!! dałem się TOPwkręcić ................................................................... hahahahahahahaha !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

maciak

Panie Prezesie, prosimy sobie nie pisać "laurek:

jeżeyk
@maciak

jaki Panie Prezesie ????? Pan Prezes to człowiek Yeti = wszyscy o Nim słyszeli, ale nikt nigdy nie widział !!!

Sado maso
@EL FOR MOOD

A o nielimitowanym darmowym seksie z kierownikiem nic? Przecież niektórzy tylko dlatego w tej firmie pracują.

Jacek
@maciak

Normalna praktyka aby się wybielić

Zły

Zabawna

Hahaha
@EL FOR MOOD

Yyy. Daj mi namiary gdzie to wszystko mogę dostać albo kto to rozdaję. Ja nic takiego nie mam i nawet nie proponowali a pracuje jakiś już czas. Napisz do kogo się zgłosić po to. Nic takiego nie ma.

Kfd
@EL FOR MOOD

Ciekawe bajeczki z mchu i paproci.Czy pracujesz w małym mieście gdzie jest kant i wyzysk bo ciężko o inną pracę czy w Warszawie Wrocławiu gdzie zawsze można coś innego znaleźć , a jaka umowa o pracę stała czy zlecenie, w biurze czy gdzieś w Biedronce .Już sam strój takiego ochroniarza to śmiech na sali nie to mundur nie odpad z demobilu

Nonsens
@EL FOR MOOD

Przepraszam ,że zapytam ,ale na jakim Pan jest stanowisku bo jako zwykły ochroniarz,recepcjonistka czy nawet dowódca zmiany żadnych benefitów w tej pracy nie dostaje jedynie koordynatorowie przychodzący na 8h do pracy ,a i tak śpią w pracy. Koordynatorowie w większości to stołki przestawiane z miejsca na miejsce i nietykalni. Jeżdżą po ludziach mają gdzieś prawdę byleby klient był zadowolony do tego stopnia ,że finalnie przez niesłychanie to Ciebie wywalają,a nie dają upomnienia danemu klientowi. Dla nich my zwykli ludzie jesteśmy tylko pionkami ,które można bardzo łatwo przestawiać .

Doop
@EL FOR MOOD

Ja w solidzie nic nie dostałam jak pracowałam przez lat . Ani premii ani biletu do kina null tylko wynagrodzenie

Tajemniczy
@EL FOR MOOD

Tak czytam to co Pan napisał .(usunięte przez administratora).Pracuje w tej firmie i zwykli ludzie ani paczek niczego nie dostają .Mundur buty i 2 koszulki i do roboty .Chłopie nie wypisuj bzdur .Jakie karty jakie benefity śmiać mi się chce z tego co tu napisałeś .Ludzie w tej firmie są tylko numerami kont .Żenada to co napisane śmiech na sali

OBIEKTYWNY
@Tajemniczy

Pracowałem w tej firmie pół roku ,na szczęście zakończyłem współpracę z tą firmą a bardziej lichwą, solid to jest (usunięte przez administratora) jesteś pionkiem dla nich do zarabiania kasy, nigdy nie dają premii Ani dodatkowych pieniędzy na święta lub paczek czy czegokolwiek po prostu dla nich liczyć tylko ich zysk!!!!

@EL FOR MOOD

To chyba tylko ci co mają grupie i umowę o pracę bo zleceniowka to tak zwana śmieciowka

Roberto

CIEKAWSKI zada pytanie

Słyszałem ze to firma w firmie (czyli firma krzak) Chciałem w tej firmie pracowaç czy warto ? I jak z umowami?

Kazek
@CIEKAWSKI zada pytanie

Nie warto. Praca na dwie umowy(usunięte przez administratora). Masz zarobione np 3tys. To jeden przelew dostaniesz 2700zl a drugi 300zl i od tych trzystu masz odprowadzane składki zdrowotne. Do tego kasa wypłacana nieterminowo.

Pokemon
@CIEKAWSKI zada pytanie

Szczerze nie polecam. Banda (usunięte przez administratora). Place na poziomie 16zl/h. To NIEsolidna firma

ktos
@CIEKAWSKI zada pytanie

jezeli nie masz orzeczenia dostajesz 2 zlecenia, 2 firmy. Zeby nie bylo ciaglosci jestes co 2 miesiace jeden dzien osoba bezrobotna, podpisujesz kolejna umowe na kolejne 2 firmy na 2 miesiace i znowu dzien osoba bezrobotna. Obecnie tak to wyglada. Setki nazw spolek w ktorych rzekomo zatrudniane jest mniej niz 20 osob. Odprowadzasz skladke chorobowa a masz problem otrzymaniem kasy za l4. Odsylaja do Zus, zus wysyla do nich. Wiecej pisac nie chce, mysle isc do sadu, mam dosyc

Albert

Myślę że warto pracować z kimś kto szanuje drugiego człowieka a nie kto nie umie docenić ciężkiej pracy przez wiele lat

Ernest

Czy to prawda że w SolidSecurity nie szanują praw człowieka ?

Wkurwiona1234
@Ernest

TAK! TAK! I jeszcze raz TAK!!!

Uszatek

Tak

@r
@Ernest

Na pewno praw pracowników. Pracownik fizyczny zawsze będzie gorzej traktowany od tego na stanowisku biurowym. Etycznego postępowania raczej nie należy się spodziewać.

@@r

Piszę pracę magisterską o nieszanowaniu praw człowieka i niewolniczej pracy . Na uczelni bardzo często przewija się temat Solid Security. Potrzebuje dokładniejszych opisów w jaki sposób łamane są te prawa. W celu zabezpieczenia prywatności opisujcie wasze przypadki tutaj

Dzony
@Ernest

Zatrudnij się na tydzień i napiszesz o tym książkę ale w Juventusie chyba jeszcze ciekawiej by było ha

@Dzony

W sumie to bardzo dobry pomysł ! Polecacie jakieś konkretne oddziały gdzie patologia jest największa ? Wiem że w takim MCG wszędzie są podsłuchy i kamery ale sprzęt jest podstarzały i bardzo łatwo go obejść za pomocą exploitów. Co polecacie ?

Solidny
@Ernest

Zatrudnij się na obiekt lub do patrolu . Do Solidu a później do Juwentusu.

Sylwia
@Ernest

Wątpliwe aby na uczelni byl poruszony taki temat. Jeżeli wykładowca mówi o prawach człowieka i jako główny przykład podaje Solid Security, to radzę zmienić promotora. W solidzie pracowałam i nie wspominam tego dobrze. Do wielu rzeczy można się czepiać ale to w kontekście prawa pracy. Generalnie nie jest dobrze, ale... bywają gorsi=)

@Sylwia

Nie wiem na jakie studia chodzilas I czy wogole, ale kobiety zawsze muszą sobie dopowiedziec same. Nie napisałem że to było na prawach człowieka ;) naucz się czytać ;)

@Ernest

Ernest podaj swojego maila, chętnie odpowiem ci dużo historii. Pracowałam w ss ponad 3 lata, dużo widziałam i dużo mogę opowiedzieć.

@Ernest

Co do warszawskiego MCG cofnij się w komentarzach dwie strony, tam ktoś napisał wiersz który dosyć dobrze opisuje to co się tam wyprawia

Em
@Ernest

Hahah, oni chyba nie wiedza ze coś takiego istnieje. Po roku mnie zwolnili i chyba było to najlepsza rzeczą która mnie w tej firmie spotkała....

Kiepski Ferdek
@Wkurwiona1234

ile w końcu miałaś tych orgazmów ! bo naliczyłem 4 !

DDB
@Dzony

Akurat w Juwe chociaż dostajesz wszystkie umowy podpisane do ręki od razu pierwszego dnia , solid to jest karykatura - umowy nie dostaniesz . Jak to jeszcze funkcjonuje i wg jakiego prawa .

Nigdy Więcej
@Ernest

To napisz w tej pracy że Solid Security nie płaci składek na ZUS i FP na Zleceniu

jamar

Pytanie retoryczne

byly pracownik
@Ernest

I to jeszcze malo powiedziane ze nie szanuja praw czlowieka:) Najchetniej poszukuja osoby z grupa inwalidzka byle zeby byl ale najlepiej zeby nie znal na kodeksie pracy. Jak pod koniec umowy na l4 sie jest z powodu choroby to Ci nie przedluza umowy a szczegolnosci nawet cie nie poinformuja ze nie pracujesz. A godziny nocne to liczone sa jako normalne godziny ... a dopiero wyrownanie w nadgodzinach dostajesz. Nie dadza ci odcinku za miesiac za co licza itp. A szczegolnosci moze zapomniec jak ktos pracuje na umowie smieciowej

tak prawda

Krystian
@Ernest

Tak to prawda Solid siciurity nie szanuje pracowników i zatrudnienia ich na czarno unikając fiskusu i łamiąc prawo

Www
@Ernest

Tak, jest tam taki potwór w ludzkiej skórze. Cała firma go nie cierpi. Jak tylko zauważy, że ktoś jest uprzejmy lub ma jakąś dolegliwość to urządza piekło. Popularnie zwie to szkoleniem czyli kilka msc mobbingu. Ja zwiałam dzięki czemu jak znalazłam w tej samej firmie inna pracę to zmusili mnie do zwolnienia się. Także jak ktoś chce mieć problemy to tylko Solid.

Grajewiak
@Ernest

Pracowałem u nich 3 lata , Zarobki najniższe, nadgodziny jak koordynatorka niezapomni podać to z umowy zlecenia dostaniesz, ale nie koniecznie muszą się zgadzać.Firma (usunięte przez administratora) na wszystkim co się da,mieszaniną twego czasu prywatnego ,najlepiej żeby być 24h pod telefonem i miał do dyspozycji samochód bo musisz szybko bo w każdej chwili wezwanie do pracy.Do rekrutacji trzeba jechać do Olsztyna.Za badania do pracy zwracają tylko połowę..Dostać zaświadczenie o zarobkach lub dowiedzieć się ile masz urlopu graniczy z cudem bo niby rodo i przez telefon nie mogą.A ja powinienem jechać z do Warszawy do kadr ponad 200 km.Odcinka przez trzy lata niewidziałem .Na urlop chodzą wybrani reszta najwyżej dwa tygodnie w roku z wielką łaską..Ogólnie poza wypłatą na czas reszta to tragedia .

Realist
@DDB

Ano napisze Ci jak. Dzieki takim jak Ty! Jak by sie kazdy szanowal i kazdy by zglaszam do inspekcji pracy moglo by byc inaczej. Ale po co ma byc jak zrobicie jak Wam zagraja ??? Dla mnie mozecie robic za kukurydze ps dzieki takim wpisa nie bede tym ktory dorabia ten chinski rynek

Romek
@@r

Zwykłe okradanie masz druga grupę praca 7 g płacą 8 g nigdy w miesiącu pracujesz 30 h za friko ale kto te pieniądze pobiera

Bichajdes
@Ernest

Tak, brak szacunku i zero respektu. (usunięte przez administratora)myśli że jest lepszy niż inni. Płacę małe mogło by być lepiej z relacjami

Delfi
@Ernest

(usunięte przez administratora) i seksistowskie uwagi na porządku dziennym. Płacą ile muszą i ani grosza więcej, a bywa że mniej.

Bb

Tak

@Ernest

Zdecydiwanie tak bo ryba psuje się od głowy.Poza tym jest dużo donosicieli. UWAGA NA USZATKA W DZIALE HANDLOWYM BO DONOSI DYREKTOROWI WSZYSTKO DZIĘKI TEMU W CZASUE PRACY MOZE JEŻDZIĆ ROBIĆ KABLE W CZASIE PRACY.

@Ernest

Tak .Powinni zamknąć ta Firme .Teraz właśnie pomniejszają wynagrodzenie o Polski Ład w ten sposób obniżają koszty utrzymania pracownika .Gdzie jest Państwo !!!!! Kryminał dla tych ludzi jeżeli można było ich nazwać Ludźmi

Ochronadziewczyna
@Ernest

Zgadzam się z tym że Solid nie szanuje praw człowieka. (usunięte przez administratora). Inspektor twierdzi że skoro przychodzi do pracy to jest to dobry pracownik. Porażka nie zdają sobie sprawy jaki człowiek chodzi znerwicowany ile różnych myśli w głowie ma przechodząc takie piekło w pracy i wszystko dlatego że zależy im tylko na tym żeby była obstawa.

janusz
@Ernest

podaj mail i nr telefonu, to dam ci dowody bezposrednio

Patryk Ferenc
@Ernest

Tak to prawda. Chciałbym oczywiście nadmienić, iż o ostatnim ich ogłoszeniu zostały poinformowane media. Pozdrawiam oddział HR

M
@Ernest

Nie szanuje się pracowników niepełnosprawnych,a inspektor R,cz to czym prędzej powinien być zwolniony za krycie pupilków.

serw

TAK!!

Aga

Tak prawda

Komendant
@Ernest

Czy w solid security inspektorzy znają obsługę granatnika? Żeby później nie było że nie.

@Ernest

Pracuję od 2,5 roku. Niestety to prawda. Oni zatrzymali się w latach 90 ubiegłego wieku. Wtedy czas przestał płynąć dla kadry menadżerskiej Solidu.

Ochroniarz
@Grajewiak

Wypłatę też potrafią (usunięte przez administratora) , i nikt nie potrafi powiedzieć dlaczego !

....
@Ernest

Udaja tylko że sznuja , jak potrzebuja na teraz na juz bo im sie cos sypnelo , a pozniej to nawet telefonu nie odbiorą przez kilka dni albo wcale bo teraz tak robią : albo odpowiedz std. Czyli a ja nic nie wiem .... kazdy temat praktycznie w ten sposob ogarniaja .

Kfd
@....

W Jeleniej Górze bezczelność ,,arogancja, buta i nieuprzejmość osób pracujących w biurze włącznie z tzw kierownikiem przekracza ludzkie pojęcie, nie wydanie oryginału umowy zlecenia i obcinanie stawek oraz godzin to to co spotka każdego nowego pracownika.Nie polecam.

Były praciwbik
@Ernest

Zapraszam do pracy obiekt idl rokitnio tam jest kocioł zero szacunku do pracownika specjalistka do spraw ochrony to (usunięte przez administratora) wie skąd się wzięła może Panu k dobrze było ale ogólnie ofiarą jest był przed nią lepszy pan i lepiej się pracowało a teraz to mają (usunięte przez administratora) za 17netto na godz nie polecam omijać szerokim łukiem solid magazyn idl rokitno lubuskue

Tom
@Ernest

Tak szczególnie Inowrocław i ten rejon

Pracownik Solid
@Ernest

Nie szanują pod każdym względem a dr Opole S. K. To szyderczy śmieszek cwaniaka, dobrze, że rzuciłam pracę z dnia na dzień,, ogromnna porażka i rozczarowanie,

Batory
@Ernest

Dodam swoje jeśli chodzi o ochronę jest firma w Trójmieście dodam to nie Solid:początkowo jest ok potem się zaczyna firma zatrudnia osoby niepełnosprawne wypłata nigdy w terminie,wyzwiska bluzgi kierownik firmy nazywający sam siebie prezesem ,a nim nie jest.Na przyjęciu mowa o dofinansowaniach dla osób z grupa faktycznie nie ma niczego.Za urlop niewykorzystany nie chcieli zapłacić postraszenie PIP zadziałało w ciągu dwóch dni przelew.Dalej o niepełnosprawnych mam I grupę ponieważ w Szpitalu odmówiono mi leczenia powód cytuje:"przed kilku laty był.taki pacjent po dwóch tygodniach zmarl"wyladowalem w kilku szpitalach w Warszawie leczenie nie było kosztowne ani skomplikowane trzeba było tylko chcieć.Nawiasem mówiąc osoba ta zasiada obecnie M.Z.

Kostek
@Ernest

Oni nie wiedzą czym są Prawa człowieka. W ogóle mało wiedzą.

Luma
@Ernest

Były operator SM Warszawa.

Praca ogólnie niezbyt wymagająca i ludzie w większości sympatyczni. Niewątpliwym plusem jest to że pieniądze byly zawsze na czas. Z minusów... hmm może niektórzy pracownicy jak np. przemądrzała pani Ewa-osoba która chociaż sama niewiele wie i działa schematycznie potrafi "pouczać“ innych, nawet bardzo doświadczonych pracowników niczym rasowy (usunięte przez administratora) Często bywa przy tym wulgarna w stosunku do innych. Legendarny wręcz jest jej tekst:"Przede wszystkim to rozmawia pan/pani z kobietą". Pani ta też często i gęsto potrafi donosić na współpracowników do kierowników zmian. Radzę uważać na takie osoby.

DIGITALMM

Pracowałem w tej firmie 9 lat i 3 miesiące (2014-2023) Byłem zatrudniony w wielu spółkach Solidu. Firma tak odprowadzała składki ZUS i inne, że okazało się ,że nie mam prawa do zasiłku. Odprowadzają składki, ale nie od całości wynagrodzenia. Dla tego zakładają spółki i płacą w 2 przelewach pensję. A składki są odprowadzane od najniższej kwoty. W przypadku wątpliwości proszę się skontaktować z Urzędem Pracy w Pruszkowie ul Drzymały 30, lub najbliższym oddziałem ZUS. I im spróbować opowiadać bajki jak to Solid odprowadza składki od pensji pracowników zatrudnionych na umowę zlecenie. Za niektóre miesiące składki nie były w ogóle odprowadzane, co widać na raporcie rocznym ZUS RMUA. I czego pan/pani odpisujący na opinie zapewne nie jest w stanie zakwestionować. Fakty są faktami. Pozdrawiam, Marek Michalak - bezrobotny bez prawa do zasiłku.

Michal K

Pracuje w grupie interwencyjnych mam 3300 na rękę za 240 godzin pracy. Można :)

Maja
@Michal K

Trzeba powiedzieć, że Twój wymiar czasu wynosi dużo ponad normę. Ale to oczywiście kwestia Twojego wyboru. Powiedziałeś nam co nieco o zarobkach, jakie osiągasz, pracując w Solid Security, ale teraz już chętnie poznamy i inne aspekty, związane z tamtejszymi warunkami pracy. Macie tam może dostęp do jakichś atrakcyjnych dodatków pozapłacowych? Opowiedz nam coś o tym.

S
@Maja

W śmiesznym solidzie możesz sobie pomarzyć o dodatkach premie to masz w nadgodzinach ????????????od firmy sie dostaję tyle masz być dla nich maszynka do godzin i tyle w temacje

Adam Kolar
@Maja

W firmach ochrony nie istnieją takie pojęcia jak normy czasu pracy, czy " system premiowania ". Bynajmniej w pojęciu pracy przeciętnego Kowalskiego. Pracownik ochrony musi być jak najtańszy i winien wypracować jak najwięcej godzin z zawartego kontraktu. Reszta jest już mniej ważna.

Marco
@Michal K

240h za 3300zł i cieszy miche , wali półtora etatu za grosze i chwali się tym . Obstawiam w ciemno , że tłuk bez wykształcenie i ambicji.

Maja
@S

Prosiłabym Cię jednak, żebyś wypowiadał się tu w trochę spokojniejszym tonie. Rozumiem, że pewne kwestie mogą Ci nie odpowiadać, ale miej na uwadze zasady, jakie obowiązują na forum GoWork.pl. Jak się od Ciebie dowiedzieliśmy - w Solid Security raczej nie można liczyć na jakieś dodatki. A czy na przykład pracodawca ten docenia tych pracowników, którzy wyraźnie wyróżniają się na tle innych? To bardzo ciekawy aspekt, więc liczę, iż doczekamy się z Twojej strony odpowiedzi.

Marco
@Michal K

Rzeczywiście w h..j zarabiasz , za 240h ...hahaha niewolnik i jeszcze miche cieszy. Obstawiam brak wykształcenia.

lolek
@Michal K

Mógłbyś się pochwalić żebyś zarabiał tyle za normę godz. 168 a nie za 240 hehehe

Mietek
@Marco

Popieram twoją wypowiedz szkoły to on napewno nie ma i z głową też chyba coś nie tak

Bety
@Maja

Zapomnij o premiach, innych dodatkach, firma chce ludzi robotów co to nie skarżą się na warunki pracy, są mega wydajni, pracują za najniższą krajową bez możliwości podwyżki, o paskach wynagrodzenia to zapomnij i nie waż się dopominać bo będzie po tobie tak że nawet nie wiesz ile zarabiasz a ile masz potrąceń, żadnego funduszu socjalnego, oj dużo można byłoby jeszcze pisać, a na koniec zapomnij o firmie bo zwolnią cię.....

@Michal K

Ale,że co? że dużo zarabiasz ? czy mało pracujesz ? czy jak ? No nie ma sie czym chwalić.

@Bety

Skoro w Waszej ocenie praca pełnoetatowa się nie opłaca, patrząc na ilość godzin, którą należy przepracować i porównując to, z osiąganymi zarobkami to zastanawia mnie, czy pracodawca zatrudnia również osoby będące na emeryturze, które chciałyby dorobić?

Rafal

Solid STOP

Po co w ogóle podpisywać umowy z ta pseudo ochrona. Patrol interwencyjny przyjeżdża dopiero po godzinie. Po takim czasie to można wynieść cała firmę.

Infolinia Solid Security to jedna wielka porażka. Pani nieuprzejma, nieprofesjonalna i bezczelna. Hasło " to klient powinien się z nami kontaktować w sprawie umowy" totalnie mnie powaliło.

TylkoNieSolid
@brak

Bo w tym (usunięte przez administratora)nic się nie można dowiedzieć i nic nie potrafią sensownie wyjaśnić. Tylko kombinować potrafią i z miesiąca na miesiąc inna stawka godzinowa. Raz 16zl/h innym razem 17zl/h.

Grzesio

Pracuje w solid i jak zaszlem do lekarza to niemiem ubezpieczenia. Przestroga dla innych. Sprawdzajcie czy macie ubezpieczenia bo firma zatrudnia na czarno i nie płaci żadnych składek.

andrzej1471@op.pl

Byłem i jestem pracownikiem Solidu We wrześniu miałem operację wymiana stawu kolanowego. Chorowałem do końca grudnia przed Świętami Bożego Narodzenia wyszedłem ze szpitala. I co się okazuje że zwolnienie lekarskie mi się nie należy bo rozwiązał SOLID że mną umowę wtedy kiedy przebywałem w szpitalu. Nie miałem zapłacone za okres od 1.11.2023 do końca roku 2023.Pytałem się kierownika i ten twierdzi że według jego wiadomości umowa była do końca roku 2023 i nie widzi powodu dla którego trzeba było rozwiązać że mną umowę. W kwietniu zakładam sprawę sądową.

Kostek

Nie polecam. Wypłacalność. To jakiś żart. Za grudzień jeszcze nie zobaczyłem pieniędzy. W biurze nic nie można się dowiedzieć, ale za to można cały dzień spędzić. Umowy jak dla mnie dziwnie skonstruowane. Koordynatorzy ? Mi się trafiła sierota. Nie wiem jacy są inni. Osobiście nie polecam.

@

Firma powinna zadbać aby np. Dyrektorek, kierownik i przełożony posiadali kwalifikacji do pracy z ludźmi.

Krzysztof

Firma jest mi winna 467zł, mimo posiadanych na to dowodów, i zgłoszonej sprawy do PIP a także wysłane wezwanie do zapłaty. Nie dość, że człowiek ma pewne problemy emocjonalne i trudności z znalezieniem pracy, to jeszcze przez takie sytuacje wszystko się pogłębia, nie wiem za kogo się uważa się ta firma, ale jest bezduszna.

Zostaw merytoryczną opinię o Solid Security - Warszawa

• Jak się pracuje w Solid Security?

Zobacz opinie na temat firmy Solid Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 300.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Solid Security?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 227, z czego 18 to opinie pozytywne, 141 to opinie negatywne, a 68 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Solid Security?

Kandydaci do pracy w Solid Security napisali 27 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Solid Security