ponad 20 lat

Zagranica

Opinie o ponad 20 lat

szymon
użytkownik zarejestrowany

pisaliscie ze mają dobre oferty szkoleń i możliwość rozwoju, mi nie tylko chodzi w pracy o wynagrodzenie ale wlasnie o rozwoj zawodowy oraz osobisty,zdobycie doswiadczenia, poza tym wracajac do wynagrodzenia to ten przedział 2500 do 3500 jest bardzo zachęcający jak na nasze polskie realia, tylko nie widizalam zadnych aktualnych ofert od nich

Znacie dobrze firmę ponad 20 lat lub mieliście z nią kontakt? Czekamy na Wasze opinie odnośnie warunków zatrudnienia, a także waszych przemyśleń na temat pracy!

użytkownik zarejestrowany

Słowa kojarzące się z ponad 20 lat (np:.solidna, profesjonalna, , ): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ..dobre. . Atmosfera i ludzie tam pracujący są .okej.. . Od jakiej stawki można negocjować pensję?od 2500-3500 Najbardziej podobało mi się w ponad 20 lat:zmiany w przemyśle Najbardziej nie podobało mi się w ponad 20 lat:

Zostaw opinię o ponad 20 lat - Zagranica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ponad 20 lat