SFP-ZAPA

Toruń

Opinie o SFP-ZAPA

Nick

Szczerze odradzam pracę w dziale IT, który w tej firmie traktowany jest jak coś gorszego. Świadczy o tym m.in. to, że w ciągu 3,5 roku jest tam już 5 kierownik. Właściwie każdy pracownik IT odchodząc stamtąd stwierdzał, że był to zmarnowany okres w karierze. Brak możliwości rozwoju, ciągłe kłótnie, ataki na IT i próby zwalenia winy za byle głupstwo. Z drugiej strony tzw. biznes nie chce brać za nic odpowiedzialności bojąc się konsekwencji. Bardzo nieprofesjonalny jest sposób zarządzania ludźmi - brak motywacji, nagany wymierzane publicznie, brak rozmowy z pracownikami, którzy robią coś źle tylko od razu karanie. Plusem są 7-godzinny dzień pracy. Ale coś za coś. Są bardzo sztywne godziny, nie można się spóźniać, a za spóźnianie (rzędu 3-5 minut) są kary np. brak podwyżki czy szkoleń. Źle są również widziane nawet sporadyczne wcześniejsze wyjścia (oczywiście odrabiane później). Dochodzi do tego, że ludzie przyjeżdżają 40 minut wcześniej żeby nie spóźnić się 4 minuty.

Zostaw opinię o SFP-ZAPA - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SFP-ZAPA