Energokonsulting

Opinie o Energokonsulting

były pracownik

Jeśli dyrekcjia się nie zmieni, to dla byłych pracowników nie ma szans na powroty. Mimo, że wielu znalazło już pracę, to nie zmienia to faktu, że zostawiliśmy kawał życia w Energetyce i nie można się dziwić, że niektórzy piszą z żalem o zaistniałej sytuacji. Dyrektor [usunięte przez moderatora] zapewniał o braku taryfy ulgowej dla Enko, co pozostało z deklaracji Dyrektora Generalnego? Kto nie zachowuje się chonorowo ludzie, którzy ufali w zasady, a może ten który zasad nas uczył? Koledzy bądżmy dobrej myśli, być może dyrektor spojrzy kiedyś w lustro.

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Energokonsulting - Toruń

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Energokonsulting