AMJ Technika

Poznań

Opinie o AMJ Technika

sta

ale chyba oni dalej funkcjonują bo widzę jakieś informację na ich temat, ale chyba strona to im nie działa bo nigdzie nie widzę, a chyba źle nie szukam. Dobra do konkretu wie ktoś może czy oni dalej funkcjonują na naszym rynku czy nie prowadzą już działalności

roma

Firma nie rzetelna nawet przez komornika nie mogłem odzyskać zasądzonych poborów jednym słowem oszuści i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] lepiej trzymać się daleko od nich

pamiętliwy

Też mi są winni kasę. Tak nawywijali w Poznaniu, że uciekli z firmą gdzieś na mazury. Ten facet to jedno wielkie .... Trzymajcie sie od nich z daleka.

elektryk

Zgadzam się z przedmówcą miałem podpisaną umowę, wykonałem pracę w Pradze, nie było uwag i nie ma pieniędzy. To oszuści i naciągacze. Gdzie zginęła tak zwana niemiecka solidność i uczciwość? Takich pracodawców powinno się wydalać z kraju.

W moim odczuciu firma-nieporozumienie... Właściciel zarządu niemiec, prowadzi firmę świadczącą usługi elektryczne (o tych wiem). Na chwilę obecną nie rozliczył się z pracownikami kontraktowymi za pracę w Monachium i Pradze Czeskiej. Z moich informacji człowiek nie rozliczył się z kilkunastoma osobami na kwotę ok. 50 tys. euro. Jak widać można nie zapłacić ludziom a za te pieniądze kupić np. dom. Mówią, że polskie prawo jest tolerancyjne dla tego typu działań i ten przykład to potwierdza. Zgodnie z własnym odczuciem zdecydowanie odradzam jakiekolwiek kontakty biznesowe z Panem [usunięte przez moderatora]. Pozdrawiam.

Zostaw opinię o AMJ Technika - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AMJ Technika