PREMIUM FOOD RESTAURANTS S.A.

Toruń

Opinie o PREMIUM FOOD RESTAURANTS S.A.

tomek

widze, że nie ma już na stronie u nich ofert, ale jak kiedyś szukali osób na stanowisku Sushi Master to całkiem dobrze to wyglądało, była umowa normalna, ale co obecnie dzieje się u nich to nie wiem, może ktoś z obecnych pracowników się wypowie na ten temat?

Zgadzasz się w opiniami o firmie PREMIUM FOOD RESTAURANTS S.A.? A może uważasz, że inni nie mają racji? Zapraszamy do komentowania na naszym forum. Tutaj twój głos ma znaczenie.

Zostaw opinię o PREMIUM FOOD RESTAURANTS S.A. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PREMIUM FOOD RESTAURANTS S.A.