CAMdivision

Toruń

Opinie o CAMdivision

PiotrWladkowski

Wyssane z palca opinie i nieprawdziwe. Firma stworzona i oparta na ludziach którzy czuja pasje w tym co robią. Prawdziwi profesjonaliści .Rzetelny pracodawca. Wiem coś o tym ponieważ pracowałem tam 5 lat. Rozstaliśmy i wiem że to było fajnych 5 lat. Dają wiele możliwości dla ludzi . Jedyny warunek to chęci do nauki i własnego rozwoju. Bardzo fajny zakład .Polecam wszystkim chętnym na nowe wyzwania. Przede wszystkim uczciwy pracodawca. Opinie swoją pozostawiam jako były pracownik.

nie polecam

Nie polecam. Obiecają ci gruszki na wierzbie żeby cie ściągnąć do pracy z drugiego końca Polski, a po kilku miesiącach bez zawahania wręczą ci wypowiedzenie, bo "nie ma zleceń"... pracownik jest nic nie warty (wbrew powszechnej propagandzie) i poza uprzywilejowaną grupką "przyjaciół" właścicieli na nic poza kolejnymi obietnicami nie może liczyć.

kiepściutko

Odradzam. Nieprofesjonalni ludzie, kierownictwo przefarbowało się na inne barwy, choć uważają się za wiernych Polsce. Patrioci? Ależ skąd. Szukają naiwnych do pracy u nich.

Zostaw opinię o CAMdivision - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CAMdivision