Hanmar

Kluki

Opinie o Hanmar

życzliwy

Każdy wie na co się decyduje podejmując pracę w Hanmarze, gdyż jest to zakład znajdujący się w niewielkiej miejscowości. Większość pracowników to osoby zamieszkałe w Klukach i sąsiednich wsiach zatem nietrudno uzyskać opinie o firmie, warunkach zatrudnienia, wynagrodzeniu. Jeżeli komuś nie odpowiada to powinien zmienić pracę (jak ja )albo po prostu nie podjąć zatrudnienia w tej firmie. Osobiście uważam, że praca nie jest sama w sobie wyczerpująca ale jeżeli chodzi o warunki pracy, atmosferę w firmie i wynagrodzenie to masakra. Zarząd wie jak zadbać o własne interesy kosztem pracownika. A cała resztę o firmie przedstawiły osoby powyżej.

Zostaw opinię o Hanmar - Kluki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hanmar