Autoryzowane Centrum Serwisowe Regenersis (Warsaw) Sp. z o.o.
1 1 4 5 1

Opinie o Autoryzowane Centrum Serwisowe Regenersis (Warsaw) Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Ilona

@bubu a jak długo pracujesz w Autoryzowane Centrum Serwisowe Regenersis (Warsaw) Sp. z o.o.? Czy w tym czasie Twoje warunki zatrudnienia uległy poprawie? To co piszesz, to bardzo pomocne słowa. Porównywanie pracy do niewolnictwa może sugerować, że ktoś Cie do niej przymusza. Możesz rozwinąć również i tę kwestię?

bubu

Zgadzam się ,o starych pracowników ze stażem i wiedzą się nie dba.Co raz więcej dyrektorów ( nie wiadomo po co) chyba tylko po to ,żeby "pożerali" pieniądze wypracowane przez tych na dole.Brak szacunku przełożonych do pracowników. Pochwalanie i powielanie byle jakości. Pracownik nie czuje się pracownikiem tylko poganianym "niewolnikiem". Nie liczy się jakość tylko ilość.Myślę,że jeśli nie zmieni się myślenie kierownictwa o prowadzenie tego specyficznego biznesu ,to ta firma może nie przetrwać.Nie polecam.

Zbulwersowany pracownik

Teraz nazywa się to CTDI i powiem tak lepiej dbają o Ukraińców niż o starych pracowników i taki to obcokrajowiec dostał z miejsca 3k brutto + premia uznaniowa 30% + 150 dodatku liderowskiego a właśnie dostał lidera po 6 miesiącach czasu pracy gdzie kryteria mówią że trzeba mieć co najmniej roczny staż, a reszta liderów zarabia poniżej 3k gdzie mają 11 lat stażu pracy, i ciągle tylko podkręcają produktywność więc to nie jest już serwis a fabryka i wiadomo produktywność nie idzie w parze z jakością, średnie zarobki technika to 2400 brutto plus premia uznaniowa i jak oni to dlumacza dążą ciągle do mediany z zestawienia 200 firm biorących udział w badaniu zarobków (sedlak&sedlak) 4 miesięczny zrównoważony system pracy także nadgodzin dla starych pracowników nie ma za to Ukraina zostaje na nadgodziny bo mają umowy przez agencję inna zlecenie przez to zarabiają dużo więcej niż pracownik z 10 letnim stażem, w HR bałagan i ciągle giną im jakieś dokumenty, a trzeba coś załatwić to oczywiście długi czas oczekiwania, o podwyżkach na nowy rok decyduje nie kierownik czy dyrektor a oczywiście HR gdzie wogole nie mają pojęcia o pracownikach czy zasługują czy też nie.

TakNie

Masz jakieś wieści o firmie Autoryzowane Centrum Serwisowe Regenersis (Warsaw) Sp. z o.o.? Zachęcamy do podzielenia się nimi z innymi uzytkownikami na naszym forum.

TakNie

Zostaw opinię o Autoryzowane Centrum Serwisowe Regenersis (Warsaw) Sp. z o.o. - Janki

Chcę opublikować:

×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie
Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda zgloszenie@gowork.pl

Joanna Koczaj-Dyrda
Joanna Koczaj-Dyrda Ofiara mobbingu - Radca prawny
Autoryzowane Centrum Serwisowe Regenersis (Warsaw) Sp. z o.o.