FHU Fischer

Opinie o FHU Fischer

nagranie

Byloby o wiele prosciej wyrazic opinie o zakladzie fischer gdyby mozna bylo puscic nagranie na ktorym kierownik zmusza szantazem ludzi do robienia nadgodzin.Siwy stary człowiek wsrod kilku kobiet bojacych sie odezwac.Widok tak nędzny,jak malo co.Moze isc do tvn ? Wiec zanim przyjdzisz do pracy zastanow sie czy chcesz pracowac za darmo ,bo Fischer potrzebuje,albo czy mozesz pozyczyc mu pieniadze z wyplaty,bo to wlasnie uslyszysz.

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o FHU Fischer - Bytom

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FHU Fischer