Artic Personal Gdańsk Limited

Opinie o Artic Personal Gdańsk Limited

prawda

jeżeli chcesz być traktowany jak ktoś gorszy to firma dla ciebie.Standardy cywilizowanej europy są im obce.Zwroty kosztów podróży,prawidłowe naliczenie wypłaty to dla nich mało istotne sprawy.Co innego kontrakt na papierze a co innego praca.Ostrzegam wszystkich którzy znają Norwegię z tej dobrej strony.Kłamstwo przeplatane kłamstwem.

Zostaw opinię o Artic Personal Gdańsk Limited - Łódź

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Artic Personal Gdańsk Limited