Archiwum OSG Polska Sp. z o.o.

Opinie o Archiwum OSG Polska Sp. z o.o.

paola

Z tego co słyszałam to firma zajmuje dobra i stabilną pozycję na naszym rynku, zdobywa liczne certyfikaty oraz wróżnienia, poza tym działają w wiekszoci krajow europejskich , chyba bardzo ciezko sie tam dostać do pracy, nie widziałam chyba wogole jakis ofert pracy by poszukiwali kogoś tam u nas a nawet za granicę

Masz nowe informacje o firmie Archiwum OSG Polska Sp. z o.o. ? Wiesz czy pracodawca chętnie zatrudnia studentów, przyznaje podwyżki? Czekamy na Wasze opinie!

Zostaw opinię o Archiwum OSG Polska Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Archiwum OSG Polska Sp. z o.o.