Woolsky

Poznań

Opinie o Woolsky

Anna

Witam. Pracowałam w tej firmie trzy miesiące.Miało być jak w niebie, praca o 8 do 16 weekendy wolne i 1400 na rękę + premia. Prawda okazała się całkiem inna.Zmuszono mnie do brania telefonu do domu CODZIENNIE i we wszystkie weekendy i wciąż dzwonić i dzwonić.Wciąż było mało.Kierowniczka głupio mądra chciała wkupić się w nasze łaski,chciała być naszą kumpelą,a niestety ma już swoje lata.Miała lub ma swojego pupilka i tylko była z niego dumna.Praca innych się nie liczyła.A ja jestem osobą szczerą i uczciwą. A gdy w pracy zasłabłam, to kierowniczka zamiast się spytać jak się czuję to tylko interesowały ją co będzie z pokazami.Obiecywali 2 tyś na miesiąc za miesiąc ciężkiej harówki bez wolnego.Dzień w dzień dzwonići dzwonić.Nie miałam nic wolnego, w pracy telefon i w domu telefon, zero życia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Cieszę się że tam nie pracuję:)))))))

Zostaw opinię o Woolsky - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Woolsky