Amago

Opinie o Amago

Zdziwiła mnie jedna rzecz w ofercie dla mechanika serwisanta, piszą tam, że weekend rozpoczyna się w piątek o 13:00... Oznacza to skrócony dzień pracy czy zaczynacie szybciej robotę? Albo trzeba może odrobić te dwie-trzy godzinki w tygodniu? I powiedzcie proszę na w jakich godzinach jest normalnie praca w tygodniu, czy zmianowa czy nie. Bo dla mnie odpadają godziny wieczorne niestety.

Jaka jest umowa w firmie Amago? Wiecie, czy jako Account Manager zatrudniają na umowę zlecenie?

Giga Nowy wpis

Tez chciałbym się dowiedzieć.. jak wygląda praca na tym stanowisku ? Nie ukrywam że nie mam doświadczenia w budowlance, ale chyba są szkolenia ? Jakie warunki pracy ? Jakie auto ? Czy są benefity ( Multisport ? Opieka medyczna)

Alicja Nowy wpis
@Giga

W budowlance? Skąd ci się to wzięło, to oni mają takie oferty? Bo ja kojarzę tylko do pracy z klientem i że szukali mechaników. Chyba że jakoś działalność poszerzyli i ja nie wiem o tym?

Giga Nowy wpis
@Alicja

"Budowlance", miałam na myśli maszyny. Pracowałam w sprzedaży FMGC. Więc dla mnie to branża budowlana. ktoś wie jakie warunki pracy dla Account Managera ?

Alicja

Jeszcze jakiś czas temu robili nabór na mobilnego mechanika na swojej stronie. Mój mąż się zainteresował, ale nie jesteśmy pewni, czy nie za późno, bo to jednak z poprzedniego roku. Powie ktoś, czy nadal można aplikować i skąd te widełki w ogłoszeniu, od czego zależy, ile się zarabiać będzie?

Zapraszam sprawdzić tą firmę w bazie KRD zanim wpis usuną ;)

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Amago? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
chuck molson

witam. w Amago pracuje długo.... na tyle długo aby odebrać czek 10000 zł za 10 lecie pracy ;-) co jest fajna sprawą ze strony zarządu.... każdego dnia jadę tam jak do 2 domu..... lubię swoja prace ... lubię efekty swojej pracy i z tego miejsca dziękuje zarządowi za te wiele pięknych... lat spędzonych razem... nie jest to smarowanie i podlizywanie ale tak jest... kiedyś wchodząc na portal gowork i czytając opinie o Amago dało odczuć się same negatywne emocje....dzisiaj już tego nie ma.....trzon firmy to ludzie pracujący ze sobą przeszło 10 lat ...plus nowi z motorem wiedzy i zaparcia.,, mamy cele mamy wspólne zaparcie mamy zarząd który pomimo swojego wieku dalej stawia nam nowe cele i oczekiwania....jest pięknie .covid nas nie ruszył putininflacja nie daje radę..... jesteśmy mocni!!!... jeśli chcesz dołączyć do fajnej firmy do fajnego teamu to aplikuj a nuż może Ci się uda....

Zuzanna

a piszesz tak, bo któraś część Ci się tu ze stanem faktycznym nie zgadza? Która jak już i dlaczego, uzasadnisz?

Jerzy

Jest kilka ofert pracy. Mnie zainteresowało na mechanika warsztatowego. Widzę że są szkolenia przygotowujące do pracy oraz wyjazdy szkoleniowe do dostawców. A jakieś dodatkowe kursy żeby złapać nowe uprawnienia? Wysyłają na nie pracowników? Jak często w roku są takie szkolenia?

@Jerzy

Dzień dobry, kursy na dodatkowe uprawnienia są realizowane w ramach zapotrzebowania

@Amago

Dziękuję za informacje. Czy za takie dodatkowe uprawnienia trzeba podpisywać umowę lojalnościową? Firma tego wymaga?

@Jerzy

Dzień dobry, Nie wymagamy umów lojalnościowych.

Jakie godziny pracy obowiązują w Amago?

iwc schaffhausen

8-16

Renata
@iwc schaffhausen

Zdarzają się jakieś nadgodziny? Jeśli tak to ile za nie płacą?

Jakich pytań można się spodziewać podczas procesu rekrutacyjnego w Amago na stanowisko Konserwator?

Jerzy

No co ty? Serio takie pytanie? A tak na poważnie to trzeba mieć duże doświadczenie, żeby się dostać. Bardzo magluja podczas rekrutacji?

były
@Jerzy

Niespecjalnie, ale nic nie gwarantuje że się dostaniesz.

@były

To wiadomo. Powiesz ile jest etapów rekrutacji i czy zawsze dają feedback w razie jak coś pójdzie nie tak? Bo to by było pomocne.

Jerzy

Na jakie stanowiska można się dostać po znajomości? Bo może mylisz to z poleceniem innego pracownika? W firmach jest często stosowane i jeszcze można dostać za to premie. Nie o to tu chodzi?

Kusy
@Jerzy

Nie o to. Polecenie a znajomości to co innego.

Czy pracował ktoś jako Account Manager w firmie Amago? Jak oceniacie tego pracodawcę? Prowadzą właśnie rekrutację. Warto aplikować?

Odp

Zdecydowanie odradzam. Najgorsze doświadczenie zawodowe w karierze zawodowej. Jak ktoś pisał wczesnej : kolesiostwo, układy, kontrola na każdym kroku, itp… Uważaj też na nazwę stanowiska „Key Account Manager”. Tak piszą aby przyciągnąć ludzi do pracy. W rzeczywistości, praca jako zwykły przedstawiciel handlowy. Nie na nic wspólnego z prawdziwym key account manager ;)

Olga
@Odp

Długo pracowałeś że zdążyłeś sobie wyrobić taką złą opinię? Ciekawa jestem :)

Alicja

I po co ty tak w sumie obgadujesz teraz tych ludzi z pracy? Na co dzień też tam tak jest? To nie wiem kto by chciał pracować w takim środowisku.

Weronika

Czytałam, że firma Amago poszukuje najlepszych fachowców w branży, ale również są otwarci na młodych, ambitnych ludzi, zaczynających dopiero swoje zmagania na rynku pracy. Czy to oznacza, że firma od kandydatów nie wymaga żadnego doświadczenia zawodowego? Dają tam możliwość przyuczenia pod okiem wykwalifikowanych pracowników?

Katarzyna

Możesz napisać bardziej szczegółowo, o co chodzi? Czy to zdarzenie w znaczący sposób wpłynęło na pracę w Amago? Nie znam sytuacji, a chciałabym się dowiedzieć, jakie są warunki pracy w tym miejscu, czy coś się w ostatnim czasie zmieniło.

jurczok

przyszedłem . namieszałem. pościemniałem...... sprzedałem !( się) co dalej??? mam to gdzieś !!! przecież kasę dostaje co miesiąc ! pozdrawiam !!!

mw
@jurczok

czy ten pan jeszcze żyje?

Prezio
@jurczok

Z tego co widzę to zabrali kruszarki. Normalnie mnie to śmieszy że na portalu Posbud ktoś z zarządu zamieszcza pismo że nie wie ...o co come on...:) Wszystko z jego strony było super tylko partner handlowy im podziękował. :) :) :) . Koleś czas się obudzić !!!

Roman

W Amago maja nowa siedzibe! Bylem dzis w Warszawie i widzialem ich plac przy jednej z glownych wylotowek. Wyglada to naprawde super! Gratuluje nowego miejsca, bo stare bylo obskurne i niewidoczne. Oby tak dalej.

Stefano
@Roman

Masz na mysli plac przy Modlinskiej? Oni tam sa juz od kilku lat.

Co nowego w Amago? Macie może aktualne informacje? Jestem zainteresowany pracą w tej firmie?

Weronika

@okopiszesz o znacznym zmniejszeniu się liczby pracowników. Co było przyczyną tak drastycznych zmian? W których działach jest to widoczne najbardziej? Czy oznacza to, że firma będzie potrzebować nowych pracowników i będzie większa szansa na dołączenie do firmy?

Weronika

@Ciekawy przepraszam za tak późną odpowiedź. Jeśli zniknęły jakieś wpisy, oznacza to, że zostały one zarchiwizowane przez administratora portalu za naruszenie zasad regulaminu. Przy zostawianiu opinii należy pamiętać, by była ona zgodna z jego treścią.

KIKI

Możliwe ze jest jak PŁZTO prawi. Jest tylko jeden mały problem. Naprawdę wszyscy handlowcy byli leniwi, nie chcieli sie uczyć, byli nieudacznikami ? Moze w takim razie, winne sa Wasze kadry ? Albo system szkoleń ? Albo rekrutujecie kogokolwiek, bo nikt nie chce u Was pracować. Ludzi po marketingu, psychologów i innych rzucacie po 2 dniach "szkolenia" w teren. Budowa maszyn nie jest prosta jak budowa cepa ;) Mozna zarobić duże pieniądze- świetnie. Ilu handlowców zarobiło wiecej niz 3000 tys zł netto ? Dyrektor zarabia wiele wiecej- ale to juz wypadkowa zwalniania ludzi po roku pracy, jak kontakty zaczynaja kiełkować. Idealny kandydat do Amago, to taki, który bez szkolenia, materiałów, pomocy kogokolwiek sprzedaje 2-3 koparki miesięcznie. Jeśli ktoś jest tak dobry to... napewno nie pójdzie do Amago ;) Pomimo to, trzeba powiedziec ze firma nie ma tylko minusów. Dużo fajnych ludzi tam pracuje.

PŁZTO

Pracowałem w Amago wystarczająco długo aby stwierdzić, że w Firmie tej pracuje wiele kompetentnych i niezwykle zaangażowanych osób. W mojej opinii negatywne komentarze biorą się z frustracji osób, które sobie zwyczajnie nie poradziły. Faktem jest, że branża maszyn budowlanych jest bardzo wymagająca i jeśli zamierzasz aplikować do Amago aby sobie "poleżeć" to zdecydowanie odradzam wysyłanie CV. Jeśli natomiast jesteś pracowity, chętnie się uczysz oraz słuchasz rynku to z pewnością dasz sobie radę. Faktem również jest to, że w branży maszyn budowlanych można całkiem dobrze zarobić. Jest to również doskonała szkoła dla młodych osób, które chcą się sprawdzić na wymagającym rynku. Pozdrawiam i powodzenia!

Zostaw merytoryczną opinię o Amago - Kraków

• Jak się pracuje w Amago?

Zobacz opinie na temat firmy Amago tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amago?

Amago