sklep ul.kostrzewskiego8

Opinie o sklep ul.kostrzewskiego8

byla pracownica

Sklep ten znajdujący się w ofertach z wynagrodzeniem 1700z to kompletne [usunięte przez moderatora]. Wlascicielka [usunięte przez moderatora] na pieniadzach po to tylko żeby mniej zapacić albo wogóle. W moim przypadku za 1,5 msca pracy dostaam niecale 800zl a oferowala wtedy 1600zl. Zostalam wtedy z dlugiem i 2 dzieci dla ktorych nie mialam pieniedzy bo otzymane wynagrodzenie poszlo na oplate za mieszkanie, rachunki i przedszkole starszej corki a nie mialam za co kupic pampersow [usunięte przez moderatora]. A teraz przechodząc obok widzę jak ekspedientki w kólko się zmieniają.

Zostaw opinię o sklep ul.kostrzewskiego8 - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie sklep ul.kostrzewskiego8